Gaziantep

kiz-yurtlari erkek-yurtlari

Gaziantep 2 milyonu aşkın nüfusuyla Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında bulunmaktadır. Şehirde Gaziantep Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Sanko Üniversitesi bulunmaktadır. Şehir merkezinde 60 binin üzerinde üniversite öğrencisi bulunmaktadır.

Değerli arkadaşlar, ailenizden uzakta üniversite okumanın maddi külfetinin ağır olacağını bilmenizi isterim. Harçlık, yurt ücreti, yemek, yol derken aylık asgari ücretin üzerinde bir harcamanız olacak. Bu yüzden üniversiteye yakın yurt veya ücretsiz servisi bulunan, kahvaltı-akşam yemeği çıkan yurt seçimi yapmanız aylık yaklaşık 100 TL yol ile 500 TL’ye yakın yemek ücretinden sizi kurtaracaktır. Biz de sizler için yurt ve apartları inceleyerek üniversiteye yakınlık, güvenlik, yemek, odalar ile ilgili bilgileri derledik. Umarız başarınız için ufak bir katkımız olur. Esen kalın.

Gaziantep özel kız yurtları ile Gaziantep özel erkek öğrenci yurtları bağlantılarına tıklayarak şehirde bulunan özel yurt, konuk evi, apart ve pansiyonların tamamını liste halinde görebilirsiniz.

Yurt rehberi ile
* Google street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta gezintiye çıkabilir,
* Galeri sekmesinden yurt ve oda resimlerini görebilir,
* İletişim sekmesinden telefon, site ve adres bilgilerini öğrenebilir,
* Açıklama kısmından yurt hizmetlerine ve üniversitelere ulaşım bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Yorum alanı