Manisa

kiz-yurtlari erkek-yurtlari

İş olanakları, nüfusu, iklimi, İzmir’e yakınlığı ve Celal Bayar Üniversitesi ile Manisa ülkemizin en yaşanılabilir şehirleri arasında yer almaktadır. Bu yazımızda sizlere Manisa ve ilçelerinde bulunan özel kız ve erkek yurtları hakkında bilgiler vereceğiz.

Öncelikle Manisa merkezde üniversiteye yakın konumda bulunan özel yurtlar tercih listenizin başında olduğu için Celal Bayar Üniversitesine yakın kız yurtları ve Celal Bayar Üniversitesine yakın erkek yurtları araması yaparak kampüse yakın özel yurtları liste halinde görebilir ve detaylı yurt sayfalarından yurtları inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz de Manisa kız yurtları ve Manisa erkek yurtları araması yaparak kentte bulunan özel yurt ve apartların listesine ulaşabilirsiniz.

Celal Bayar Üniversitesinin Manisa’nın ilçelerinde de kampüsü bulunmaktadır. İlçelerde bulunan özel yurtları da aşağıdaki linklerden listeleyebilirsiniz.
Salihli kız yurtları
Salihli erkek yurtları

Manisa’nın en uzak ilçesi olan Demirci’de Eğitim Fakültesinin bulunması sebebiyle ilçede çok fazla öğrenci bulunmaktadır. Yurt rehberi olarak Demirci ilçesindeki tüm yurtları listeledik.
Demirci kız yurtları
Demirci erkek yurtları


Yorum alanı