Anasayfa > Uşak > Kız Öğrenci Yurtları > Uşak Özel Bahar Kız Yurdu

Uşak Özel Bahar Kız Yurdu

Uşak Özel Bahar Kız Yurdu

Özel Bahar Kız Öğrenci Yurdu emekli öğretmen Osman Toklu ve Latife Toklu tarafından işletilmektedir. Uşak şehir merkezinde temelden yurt projesi olarak inşa edilen yurt ısı ve ses yalıtımlı olup her odada duş ve tuvalet bulunmaktadır.

Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta sanal gezintiye çıkabilir çevreyi 360° görüntüleyebilirsiniz. Böylece yurt çevresinin güvenilir olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yurt odaları 2, 4 ve 6 kişiliktir. Odalarda tekli yatak/ranzalı yatak sistemi, kişisel elbise dolabı, çalışma masaları, laminant parke zemin bulunmaktadır.

Ulaşım bilgileri

* Bahar kız yurdu Uşak şehir merkezinde yer almaktadır.
* Üniversite kampüsü şehir dışındadır, bu bölgede yerleşim yoktur. Uşak Sağlık Yüksekokulu ve Halit Ziya Uşaklıgil Kampüsü ise şehir merkezindedir. Bahar Kız Öğrenci Yurdu Uşak Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi ve Halit Ziya Kampüsünde okuyan öğrencilerimiz için 5 dakika yürüme mesafesindeki en yakın yurttur.
* Üniversite
şehirden 8 km uzakta ve etrafında yerleşim yeri bulunmayan 1 Eylül kampüsüne sefer yapan minibüslerin durağı yurda 1 dakika yürüme mesafesindedir.

Yurt özellikleri

* Ücretsiz kablolu/kablosuz internet
* Çamaşırhane ve ütü odası
* TV odası, dinlenme salonu, etüd odası gibi ortak alanlar
* Bayan aşçı tarafından hazırlanan açık büfe kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeği
* Yurdun karşısında bulunan hükümet konağı ve adliye önünde 24 saat polis nöbet tutmaktadır.

Yorum alanı