Anasayfa > İstanbul > Erkek Öğrenci Yurtları > Tuzla İTÜ Denizcilik Fakültesi Binali Yıldırım Öğrenci Yurdu

Tuzla İTÜ Denizcilik Fakültesi Binali Yıldırım Öğrenci Yurdu

Tuzla İTÜ Denizcilik Fakültesi Binali Yıldırım Öğrenci Yurdu

İTÜ Denizcilik Fakültesi Öğrenci Yurdu, Denizcilik Fakültesi kampüsü içinde yer almaktadır. Şık tasarımlı binada odalar öğrenci ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiştir. Yurt odaları 3’er kişilik olup tüm odalarda kişisel elbise dolabı, çalışma masası, kanepe, duş ve tuvalet mevcuttur. Her sınıfın dinlenme ile çalışma salonları ayrıdır. Galeri sekmesinden odalara ait görsellere ulaşabilirsiniz.

Yurt başvuruları genellikle ağustos ayı sonunda sona ermektedir. Kontenjan sınırlı olduğu için kayıtlar ön başvuru sırasına göre yapılmakta. Kontenjan dolduktan sonra başvuru kabul edilmemektedir. Bu yüzden başvuruları kaçırmamak adına defav.com internet sitesini kayıt dönemi boyunca takip etmelisiniz.

2017-2018 eğitim-öğretim yılı için oda ücretleri kişi başı KDV dahil 3.400 TL’dir. Bu rakam 9,5 ay için ve peşin ödemelerde geçerlidir. Kredi kartına taksitli fiyatı 3,768 TL’dir. Öğrenciler yurda kayıt yaptırdıklarında 600 TL depozito öderler. Odalarındaki eşyaları eksiksiz bir şekilde yurttan çıkarken teslim eden öğrencilere bu depozito ücreti geri ödenir.

Yorum alanı