Anasayfa > İstanbul > Erkek Öğrenci Yurtları > Tuzla Eva Derin Öğrenci Yurdu

Tuzla Eva Derin Öğrenci Yurdu

Tuzla Eva Derin Öğrenci Yurdu

2 kişi yaşayabileceğiniz paylaşımlı odalar, etüt salonu, restoran ve kafesi ile öğrenci kompleksi olan Eva Derin Öğrenci Yurdu, Tuzla’da üniversite öğrencilerine barınma hizmeti sunmaktadır.

Yurt için öncelikli hedef öğrenci güvenliğidir. Bu anlamda 7/24 güvenlik personeli, güvenlik kamerası, odalara girişte öğrencilere verilen özel güvenlik kartları öğrenci ve eşyalarının güvenliği için alınan önlemler arasındadır.

Tuzla merkezde İTÜ Tuzla Yerleşkesi ve Piri Reis Üniversitesi olmak üzere Okan Üniversitesi ve Tuzla Gedik Üniversitesine kolayca ulaşabilirsiniz. Yurt çevresinde öğrenciler oturduğu için üniversitelilerin sıkça vakit geçirdiği sosyal alanlara yakın konumdadır. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta sanal gezinti yaparak çevre hakkında bilgi edinebilirsiniz. (Önemli: Google Street verileri geçmiş tarihli olduğu için yurt binası henüz faaliyete geçmemiş görünmektedir. Yurt şuan açık ve öğrencilere hizmet vermeye devam etmektedir.)

En yakınında İTÜ tuzla yerleşkesi ve Piri Reis Üni, olmak üzere, Okan Üniversitesi ve Tuzla Gedik Üniversitesi, kolay ulaşımı ve öğrencilerin sıkça vakit geçirdikleri sosyal kültürel adreslere yakınlığı ile avantajlı konumdadır.

Yurtta B ve C tipi odalar mevcuttur. İki kişilik odada kişi başı fiyatlar B tipi odalar için aylık 1.250; C tipi odalar için 1.350 TL’dir. (KDV hariç.) Yurda kaydolan öğrencilerden 1.000 TL depozito alınmaktadır. Bu fiyatlar 2017-2018 öğrenim yılı için geçerlidir. Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için lütfen 0555 025 52 33 numaralı telefonu arayınız. Eva Derin Öğrenci Evi yetkilisinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

  • Murat - 25 Ağustos 2021 at 16:26 - Cevapla

    Merhaba efendim Prireis Üniversitesi okuyorum erkek öğrenci için yeriniz varmı

Yorum alanı