Anasayfa > Trabzon > Erkek Öğrenci Yurtları > Trabzon Özel Başak Kız&Erkek Öğrenci Yurdu

Trabzon Özel Başak Kız&Erkek Öğrenci Yurdu

Trabzon Özel Başak Kız&Erkek Öğrenci Yurdu

Karadeniz Teknik Üniversitesine yakın özel yurtlar araması yapan öğrenciler için bu yazımızda Özel Başak Öğrenci Yurdu hakkında bilgiler vereceğiz. Değerli arkadaşlar yurt seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu yurdun üniversiteye uzaklığıdır. Yürüme mesafesinde seçeceğiniz yurt sizleri ulaşım ücreti ödemekten kurtaracaktır.

Özel Başak Öğrenci Yurdu KTÜ A ve B kapılarına 250 metre uzaklıktadır. Kız ve erkek yurtları farklı binalardan oluşmakta. Modern binası, öğrenci odaklı hizmet anlayışı, lokasyon gibi avantajları sebebiyle Başak öğrenci yurdunu tavsiye etmekteyiz.

Ulaşım bilgileri
* Karadeniz Teknik Üniversitesi A ve B kapısına 250 metre uzaklıkta
* Forum AVM’ye 200 metre
* Havaalanına 1.5 km
* Otogara 1 km

Yurdun bulunduğu yerde genellikle üniversite öğrencileri konakladığı için sosyal ortam gelişmiştir. Kafe, restoran, alışveriş merkezi, bankalar yurt çevresinde yer almakta. Bunun yanında canınız sıkıldığında Forum AVM’ye 5 dakika gibi kısa bir sürede gidebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street özelliğiyle yurdun bulunduğu sokakta sanal gezintiye çıkabilir çevre hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Oda özellikleri
* Laminant parke zemin, ısı ve ses yalıtımlı odalar
* Odalarda baza ve ortopedik yatak + nevresim takımı
* Çalışma masası, sandalye, elbise dolabı, kitaplık, komidin
* Bütçenize uygun oda seçenekleri

Yorum alanı