Anasayfa > İstanbul > Erkek Öğrenci Yurtları > Şişli Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu

Şişli Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu

Şişli Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu

Şenyuva Özel Erkek Öğrenci Yurdu 2002 yılında İstanbul Avrupa yakasında Şişli’de kurulmuştur. İstanbul’da yaşam dediğinizde insanın içini heyecan kaplar. Çünkü çok hareketli, sosyal faaliyetlerle dolup taşan ve tarihi güzellikleriyle bizi bizden alan bir şehirdir. Yalnız öğrenciler için bu durum pek elverişli değildir. Çünkü konaklaması, ders çalışma ortamı,  giyinmesi, ulaşımı ve maddi imkanlar olsun öğrencileri oldukça zorlar ve bunların verdiği sıkıntı nerede olursanız olun sizin hayatınızı yaşanmaz bir duruma sokabilir. Size özellikle derslerinizde ve geri kalan öğrencilik hayatınızda yardımcı olmak adına güvenli ve rahat konaklama imkanını sağlamak için yurt hizmeti vermekteyiz. Ayrıntılı bir şekilde imkanlarımızı size sunmaktan gurur duyarız:

Öncelikler binamızda 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar mevcuttur. Odalarımızda 7/24 sıcak su mevcuttur. Su kesintilerinden öğrencilerimizin mağdur olmaması için yedek su depolarımız ve hidrofor mevcuttur. Elektrik kesintisi sonucu ders çalışamama gibi sorunlar yaşamamanız adına yurdumuza ait jeneratör ve regülatörümüz mevcuttur. Her odada sadece oda sakinine/sakinlerine ait lavabo bulunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşamamak ve güvenlik adına binamızda 7/24 kapalı devre kamera ve güvenlik sistemi ve bina giriş kapısında elektronik kartlı giriş ve çıkış sistemi bulunmaktadır. Giriş/çıkış yapan öğrencilerin giriş ve çıkış saatleri bilgisayar ortamında saklanmaktadır.

Oda kapılarında tamamıyla birbirinden farklı kilitler bulunmaktadır. Bu kilitler için gerekli anahtarlardan birisi öğrencimizde diğeri ise müdürümüzde mevcuttur. Bina içerisinde öğrencilerimizin kullanımı için etüt salonu, yemekhane, (ders çalışma ortamını sağlamak adına) televizyon salonu, çanta odası, revir, çamaşırhane, ütü odası ve asansör mevcuttur. Her odada öğrencilerimizin rahat etmesi adına öğrenci başına birer adet masa, sandalye, yatak, dolap ve ayakkabılık verilmektedir. Aydınlatma sistemimiz de ders çalışmak için ideal ışıklandırmayı yapmaktadır. Her odada ortak demirbaş olarak halı, çöp kovası, banyo aksesuarları ve dahilinin telefon numaraları mevcuttur.

Üniversitelere ulaşımınız adına birkaç bilgiyi sizinle paylaşmak istiyoruz:

1-Yıldız Teknik Üniversitesi

 Y.T.Ü. Davutpaşa Yerleşkesi: Davutpaşa Yerleşkesi ile yurdumuz arasında 7,5 km mesafe bulunmaktadır. Yurdumuzun üst sokağından direkt Davutpaşa Yerleşkesi’nin içine kadar giden 2 adet otobüs geçmektedir ve bu otobüsler 41AT- 500ES otobüsleridir. Davutpaşa Yerleşkesi’ne ulaşım gün içinde ortalama 20 dakika ile 45 dakika arasında sürmektedir. Davutpaşa’ya ulaşım için metrobüsü de kullanabilirsiniz.

 Y.T.Ü. Beşiktaş Yerleşkesi: Y.T.Ü Beşiktaş Yerleşkesi’ne ulaşım içinse yine yurdumuzun 3 dakika yürüme mesafesinde bulunan Nişangah durağından direkt olarak Beşiktaş’a giden 28-O(otogar-Beşiktaş) otobüsleri geçmektedir. Bu otobüslerin yanında bizim öğrencilerimize tavsiyemiz; Nişangah durağına giden bir Mecidiyeköy (yaklaşık olarak 14 adet semtin Mecidiyeköy seferi yapan otobüsü Nişangah’tan geçer)otobüsüne binip, öğrencilerimizin indikleri duraktan Beşiktaş ringlerine binmeleri olacaktır. Bu yolculuğunuz da ortalama 20 ile 40 dakika arasında sürecektir. Beşiktaş’a ulaşım için metrobüsü de kullanabilirsiniz.

2-İstanbul Üniversitesi
İstanbul Üniversitesi Beyazıt Yerleşkesi’ne ulaşım için yurdumuzun sokağının başında bulunan otobüs durağından Eminönü veya Yenikapı otobüslerini kullanabilirsiniz ve yaklaşık 30-40 dakikalık bir yolculuktan sonra Beyazıt’a ulaşılabilirsiniz. Avcılar Yerleşkesi ise metrobüsle 35 dakika sürmektedir.

3-Marmara Üniversitesi
Marmara Üniversitesi Nişantaşı Yerleşkesi’ne Taksim otobüsü (4 hattın Taksim otobüsü Nişangah’tan geçer)ile ulaşabilirsiniz. Bu yolculuk yaklaşık olarak 20-25 dakika sürecektir.

Yurdumuzun bu seneki fiyatlandırmasını ise tabloda görebilirsiniz (listede ve açıklamalarda belirtilen tüm fiyatlara KDV dahildir.)

  1. Fiyat listesinde aynı özelliklere fakat farklı fiyatlara sahip odaların olmasının sebebi bazı odaların büyüklüğü ve iyi konumlarıdır.
  2. Yurtta konaklama tarihleri 01 Eylül-30 Hazirandır.
  3. Konaklama öncesi 200,00 TL depozito ödemelisiniz. Sene sonunda ise hasarsızlık tespiti ile geri ödediğiniz depozitoyu geri alabilirsiniz.
  4. Fiyatlarımıza kahvaltı dahildir.
  5. Günlük akşam yemeği 4 farklı tabldot olarak 8,00 TL’dir. Eğer akşam yemeğine abone olmak isterseniz yıllık fiyat 1.500,00 TL’dir. Yıllık akşam yemeği aboneliğinin ücretini peşin veya dönem başlarında olmak üzere 2 taksit olarak ödeyebilirsiniz(peşin ödemelerde % 5 indirim uygulanır ve kayıt yenileyen eski öğrencilerimize %5 indirim uygulanır.).
  6. Yıllık konaklama ücretini tüm kredi kartlarıyla 9 taksit veya 1 peşinat olarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca aylık düzenli banka havalesi veya nakit ile de ödeyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Meral Hazir - 2 Eylül 2021 at 20:39 - Cevapla

    3 kisilik oda fiyatiniz nedir

Yorum alanı

Şişli Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
Şişli Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Şişli Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
Şişli Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Şişli Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
Şişli Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Şişli Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
Şişli Özel Şenyuva Erkek Öğrenci Yurdu
Portfolyo
İletim Bilgileri:
İstanbul
Telefon: 0212 237 74 75
Fax: 0555 861 86 75
E-mail:
Website: www.senyuva.com.tr
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.