Anasayfa > İstanbul > Erkek Öğrenci Yurtları > Şişli Feriköy Erkek Öğrenci Yurdu

Şişli Feriköy Erkek Öğrenci Yurdu

Şişli Feriköy Erkek Öğrenci Yurdu

Okul hayatı, ilkokul sıralarından başlayıp, ortaokul ve lise eğitimi olarak devam etmekte ve nitekim iyi bir Üniversiteye geçiş sıvanından sonra artık hayatınızın mesleğini seçerek üniversiteye gitme yolu olarak düşünülebilir. Çoğu öğrenci öğrenim hayatını ailesinden onlarca km uzakta devam ettirmektedirler, çoğu bu durumda iyi bir geleceğe başlamak için katlanmaktadır çoğu da ailesinden uzak ayaklarının üzerinde durabilmek adına cefasını çekmektedir.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki İstanbul gibi onlarca devlete başkentlik yapmış ve hali hazırda fazlasıyla öğrenci potansiyeli olan bir yerde yurtta kalmak size, çok da ailenizi aratmayacak bir kapının var olması demektir.

Şişli ilçesinde bulunan Feriköy Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım noktalarının tam ortasında bulunmakta
*İTÜ Maçka (Hazırlık Sınıfları ve İşletme F.) yürüyerek (15 dk),
İTÜ Taşkışla (Mimarlık F.) yürüyerek,
İTÜ Gümüşsüyü (Makine F.) yürüyerek veya otobüs ile,
İTÜ Maslak Metro ile (25 Dk)
İstanbul Üniv. (Beyazıt-Vezneciler) Metro ile (25 Dk),
Yıldız Teknik (Yıldız Kampüsü) Otobüs ile (25-30 dk),
Yıldız Teknik (Davutpaşa) Metro + Otobüs,
Mimar Sinan (Fen Edebiyat) yürüyerek,
Marmara Diş Hekimliği yürüyerek,
Boğaziçi Üniversitesi Metro ile (30 Dk),
Bahçeşehir, Kadir Has, Haliç Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Işık Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi Kampüslerine Tek Vasıta İle Ulaşmanız mümkündür.

Yurt imkanlarına baktığımızda ise, 3 ve 5 kişilik odalar mevcudiyetini korurken, kitaplık, kişiye özel çift gözlü dolap, etüt salonları, internet, 24 saat sıcak su, spor salonu , mescid, konferans salonu var olan diğer yurt hizmetleridir.

Yorum alanı