Anasayfa > Sakarya > Erkek Öğrenci Yurtları > Sakarya Kampus City 54 Erkek Öğrenci Yurdu

Sakarya Kampus City 54 Erkek Öğrenci Yurdu

Sakarya Kampus City 54 Erkek Öğrenci Yurdu

Kampus city 54 Yurt Tanıtımı

Yurtların kız veya erkek olarak birbirlerinde ayrılan pek ayırıcı özellikleri olduğunu söylemek mümkün değil. Hemen hemen her yurda ister karma, ister erkek, ister kız olsun eşit bakış açısıyla yaklaşmak gerekir. Hizmetleri değerlendirmek, fiyatlarda karşılaştırma yapmak ve karar vermek gerekmekte. Ülkemizde özellikle büyüyen şehirlerden birisi olan Sakarya’da ise yurt seçimi konusunda öğrencilerin ve ailelerin değerlendirmesi gereken kriterler olduğunu söyleyebiliriz. Sakarya kız yurtları arasından yapacağınız seçim için öncelikle yurdu doğrudan giderek ziyaret etmenizde fayda olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yazımızda kampuscity54 yurdunun hizmetleri hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Kampuscity54 Sakarya özel kız yurtları arasında kaliteli seçenekleri ile ön plana çıkan özel bir yurttur. Fiyatları ile de oldukça avantajlı olduğunu söylemek mümkün diyebiliriz.

Kampuscity54’ün öğrencilere sağladıkları

Bir yurtta aradığınız en temel özelliklerden birisi olan ulaşım kolaylığı, yurdun en önemli avantajlarından birisi. Yurt kampüse ve çarşıya doğrudan yürüme mesafesinde bir konumda bulunuyor. Bu sayede yurtta konaklayan öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için rahatlıkla yurttan ulaşım sağlayabildiklerini söyleyebiliriz.

Yurt içerisinde her odada banyo ve tuvalet bulunurken ısıtma merkezi sistemle sağlanıyor ve ayrıca odalarda ısı yalıtımı bulunuyor. 24 saat süreyle sağlanan hizmetler arasında ise internet ve kafeterya hizmetleri yer alıyor. Yurdun her yönüyle Sakarya Üniversitesine yakın özel kız yurtları arasında imkanları ile özel bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm bu imkanlara ek olarak yurt içerisinde her odada TV bulunurken, yurdun çamaşır makinesi, ütü gibi hizmetlerinden de öğrenciler ödedikleri ücret dahilinde faydalanabiliyorlar. Ayrıca yurt içerisinde barbekü, bilardo, langırt gibi gençlerin sosyalleşebileceği imkanlar da unutulmamış.

Yurt öğrencilere uygun fiyatla zengin kahvaltı seçenekleri sağlarken diğer öğünlerde de uygun fiyat anlayışını korumayı başarıyor.

Yorum alanı