Anasayfa > Sakarya > Kız Öğrenci Yurtları > Sakarya Akça Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya Akça Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya Akça Kız Öğrenci Yurdu

Değerli üniversiteliler hepinize selamlar. Sakarya’da bulunan özel kız yurdu ve apartları sizin için incelemeye devam ediyoruz. Bu yazımızda Özel Akça Kız Öğrenci Yurdu hakkında bilgiler vereceğiz. Genel olarak Yurt rehberinden neler öğrenebileceğiniz hakkında fikir edinmenizi sağlayalım.
1- Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun çevresinde gezintiye çıkabilirsiniz.
2- Yurda ait görsellere ulaşabilirsiniz.
3- Adres, telefon ve web site bilgilerini öğrenebilirsiniz.
4- Yurt imkanları ve bina özelliklerini maddeler halinde görebilirsiniz.

SAÜ kız yurtları listesinde incelediğimiz Özel Akça Kız Öğrenci Yurdunun en önemli özelliği kampüse yurt servisinin olmasıdır. Ders saatlerine uygun olarak düzenlenen servisler ile rahatla üniversiteye ulaşabileceksiniz. Bunun yanında SAÜ’ye giden minibüsler yurdun 50 metre ilerisinden geçmektedir.

Yurt odalarının dekorasyonu öğrencilerin istekleri doğrultusunda yapılmıştır. Tüm odalar kaloriferli ve ısı yalıtımı yapılmıştır. Nevresim takımı yurt tarafından verilmekte; düzenli olarak oda temizliği yurt personeli tarafından yapılmaktadır. Her katta banyo ve tuvalet bulunmakla birlikte özel odaların içerisinde de tuvalet ve banyo vardır. Odalar 2 ve 4 kişiliktir. Baza, kilitli dolap, kilitli komidin, çalışma masasının bulunduğu odalarda zemin laminat parke ile kaplıdır.

Yurtta güvenlik üst düzeydir. Alarm sistemi, yangın sistemi, aydınlatma ve bekçi ile maksimum güvenlik sağlanmaktadır. 150 öğrenci kapasiteli yurtta kahvaltı ve akşam yemeği uzman aşçılar tarafından hazırlanıp yemekhanede öğrencilere sunulmaktadır. Bunun dışında ütü, çamaşır yıkama, bahçede çay, etüt odası gibi özellikleri bulunmaktadır.

Sakarya özel yurt fiyatları konusunu merak ettiğinizi biliyoruz. Zira hepiniz kesenize uygun yurt aramaktasınız. 0264 281 13 13 numaralı telefondan farklı oda seçeneklerinin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Hepinize mutlu bir üniversite yaşantısı diliyoruz.

Yorum alanı