Anasayfa > Sakarya > Kız Öğrenci Yurtları > Sakarya Serdivan Adatoria Kız Yurdu

Sakarya Serdivan Adatoria Kız Yurdu

Sakarya Serdivan Adatoria Kız Yurdu

Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya Üniversitesi, ülkemizin en saygın kuruluşlarından biridir. Sakarya Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler için çeşitli kız öğrenci yurdu imkanları da bulunmaktadır. Bu yurtlar arasında öne çıkan ve sunduğu profesyonel hizmet ile öne çıkan Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, öğrenci memnuniyeti merkezli çalışmaktadır.

Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, Sakarya’nın Serdivan bölgesinde bulunmakla beraber, Sakarya Üniversitesi’ne yalnızca 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Sunduğumuz profesyonel hizmet kapsamınca, tamamen sertifikalı aşçılar tarafından hazırlanmış açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, oda temizliği, nevresim temizliği, spor & fitness salonu, buzdolabı, WI-FI, sinema salonu, çamaşır yıkama & kurutma, bilgisayar ve internet odası, ütü odası, her katta minimum 1 adet olmak üzere ücretsiz temiz su sebili, öğrenciler için günlük, düzenli gazete servisi bulunmaktadır.

Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu Konaklama İmkanları

Adatoria Sakarya Serdivan Esentepe Kampüs Kız Öğrenci Yurdu, yaklaşık olarak 2500 m2’lik alan içerisine yayılmakla beraber, 1 kişiden 6 kişiye kadar 15 farklı tasarım ile profesyonel iç mimarlar tarafından hazırlanmış olan 95 adet odadan oluşmaktadır.  Eğitimin ve bireyselliğin öneminin farkında olan bizler, öğrencilerimize sunmuş olduğumuz her odada ısı ve ses yalıtımına dikkat etmekteyiz.

Odalarda Sunulan İmkanlar Nelerdir?

Adotoria Kız Öğrenci Yurdu’nda var olan odaların her biri düzenli olarak temizlenen odalar olmakla beraber, her odada duşa kabinli banyo, öğrencilerin kullanım alanı için tasarlanmış banyo dolabı, tuvalet ile lavabo, oda kaç kişilik olursa olsun, kişiye özel çalışma masası ile rahat bir sandalyesi, size özel yatağınızın hemen yanında konumlandırılmış olan komidin, dolap, kitaplık, yurt içinde de arama yapabileceğiniz dahili telefon ve de Lcd Tv, bulunmaktadır. Her bir oda içerisinde buzdolabı, sineklik, gece için aydınlatma, her kat dahilinde, WIFI, her oda ve koridorda duman dedektörleri ile, yağmurlama yangın söndürme sistemleri de sunulan hizmetler arasındadır.

Sakarya Üniversitesi’ne Nasıl Giderim?

Sakarya Serdivan Esentepe Kampüs Bölgesinde hizmet vermekte olan Yurt Apart ile Villa Apart Tipi Konaklama imkanlarının herhangi birinden faydalanmakta olan öğrencilerimiz için, her saat başı kampüsten yurda ya da yurttan kampüse ring servislerimiz hareket etmektedir. Buna rağmen, tercihi yürümek olan öğrencilerimiz için ise, yurdumuz ile Esentepe Kampüs yalnızca 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Yurdun İmkanları Nelerdir?

Her yurdun sunmuş olduğu sabit hizmetlerin aksine,  Adatoria Sakarya Serdivan Esentepe Kampüs Kız Öğrenci Yurdu olarak bizler, öğrencilerimizin hem özel hayatına saygı duyuyor hem de kaynaşmalarını sağlıyoruz. Kişisel bakımları için tamamen kadın personeller tarafından sunulan kuaför imkanımızın yanı sıra, sinema salonu ve spor salonlarımızla da öğrencilerimizin hobilerini gerçekleştirmelerine imkan sağlıyoruz.

Adatoria Güvenli Bir Yurt Mudur?

Yurdumuz, son derece güvenli bir yurttur. Öyle ki, gerek bina içi gerekse de bina dışını günün her saati kayıt altına alan 36 adet kamera mevcuttur. Bunun yanı sıra olası tatsız bir durumda, hem gece hem de gündüz bekçilerimiz bulunmakta ve olaya müdahil olmaktadır.

Yorum alanı

Sakarya Serdivan Adatoria Kız Yurdu
Sakarya Serdivan Adatoria Kız Yurdu
Portfolyo
Sakarya Serdivan Adatoria Kız Yurdu
Sakarya Serdivan Adatoria Kız Yurdu
Portfolyo
Sakarya Serdivan Adatoria Kız Yurdu
Sakarya Serdivan Adatoria Kız Yurdu
Portfolyo
Sakarya Serdivan Adatoria Kız Yurdu
Sakarya Serdivan Adatoria Kız Yurdu
Portfolyo
İletim Bilgileri:
Sakarya
Telefon: 0264 333 10 33
Fax:
E-mail:
Website: siteyi ziyaret et
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.