Anasayfa > Kastamonu > Kız Öğrenci Yurtları > Özel Kastamonu Kız Öğrenci Yurdu

Özel Kastamonu Kız Öğrenci Yurdu

Özel Kastamonu Kız Öğrenci Yurdu

Şehir merkezinde 5 katlı binada farklı oda seçenekleriyle üniversitelilere konaklama imkanı sunan Özel Kastamonu Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili bilmeniz gerekenleri sıraladık;

Yemek: Hafta içi 7 çeşit kahvaltı ve 4 çeşit yemek öğrencilerin beğenisine sunulmuştur. Hafta sonu 3 öğün yemek çıkmaktadır.

Çamaşır makinesi ve ütü: Yurtta bulunan çamaşır makinesi ve ütülerden günün her saati ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Bilgisayar odası ve internet: Öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte olan bilgisayar salonu ve internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Her katta 2 kablosuz internet vardır.

Spor salonu ve etüd odası: Öğrenciler etüd odasında diledikleri zaman ders çalışabilir. Spor salonundan ise ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Ring-Servis: Yurt ile Kastamonu Üniversitesi kampüs arasında belli aralıklarla servis bulunmaktadır. Servis ile Eğitim Fakültesine 3 dakika, Fen-Edebiyat Fakültesi, BESYO, Sağlık MYO ve üniversite kampüsüne 10 dakika mesafededir.

Güvenlik: İç ve dış kamera güvenlik sistemiyle yurt kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca sabah ve akşam 24 saat boyunca güvenlik personeli öğrencilerin güvenliğini sağlamaktadır.

Yorum alanı