Anasayfa > Artvin > Kız Öğrenci Yurtları > Özel Artvin Çoruh Kız Öğrenci Yurdu

Özel Artvin Çoruh Kız Öğrenci Yurdu

Özel Artvin Çoruh Kız Öğrenci Yurdu

Bugün sizlere Çoruh Üniversitesini kazanan öğrencilerin barınma seçeneklerinden biri olan Artvin kız yurdu hakkında bilgiler vereceğim. Üniversiteyi kazandıktan sonra en önemli sorunun barınma olduğunu söyleyebiliriz. Ev, KYK yurdu, özel yurt, apart gibi barınma seçenekleri bulunmaktadır. Hepsinin artı ve eksileri bulunmakta. Örneğin evde kalmayı düşünenler için yemek, bulaşık, fatura, ev kirası, temizlik gibi bir sürü sorunu olmakta ancak dilediğiniz zaman girip çıkabilme özgürlüğü ve rahat ortamının olması da artısıdır.

Özel yurtlar ise özellikle kız öğrenciler için idealdir. Güvenlik, fatura, yemek, bulaşık, temizlik gibi sorunların olmaması özel öğrenci yurtlarının avantajıdır. Giriş-çıkış sorununun olması, odanı arkadaşlarınla paylaşması, odadaki arkadaşlarla yaşanacak sorunlar özel yurtların dezavantajıdır.

Artvin Çoruh Özel Kız Öğrenci Yurdu özellikleri; 24 saat açık bilgisayar odası, kablosuz internet, rahat çalışma odası, televizyon seyredip arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz dinlenme salonu, dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz çamaşır makinesi ve ütü, çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler.

Değerli arkadaşlar yurtla ilgili daha detaylı bilgilere ulaşamadık maalesef. Sağ sütunda bulunan iletişim sekmesindeki telefonu arayarak yurt hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın üstü alanında bulunan Google Street ile yurdun bulunduğu çevrede gezinti yapabilirsiniz.

7 Yorum

Yorum alanı