Anasayfa > İstanbul > Erkek Öğrenci Yurtları > Ortaköy Republika Öğrenci Yurdu

Ortaköy Republika Öğrenci Yurdu

Ortaköy Republika Öğrenci Yurdu

Republika Öğrenci Yurdunun İstanbul’da 3 farklı şubesi bulunmaktadır. Ortaköy, Büyükçekmece ve Florya’da faaliyette bulunan yurtta genellikle Bahçeşehir, Esenyurt, Gelişim, Aydın, Kültür ve Fatih Üniversitesinde okuyan öğrenciler konaklamaktadır.

Üniversitenize en yakın şubeyi seçtikten sonra da hemen ulaşım sorununuz çözülüyor. Merkezi konumları dışında Republika önünden üniversitenize servis imkanı mevcuttur. Üstelik servis de ücretsizdir. Öğrenciler Republika’da konakladığı sürece muhteşem olanaklara sahip olacaktır.

Ortaköy Republika Öğrenci Yurdu 268 oda ve 629 yataktan oluşmaktadır. Yurtta 5 farklı oda tipi bulunmakta: 1-2-3 kişilik, tek katlı ve asma katlı odalar. Odalar yaşam kalitesini arttırıcı iç tasarımı, rahat yatak, buzdolabı, TV, çalışma masası, kişisel kasa, lounge ve geniş depolama alanlarıyla öğrencilere kolay ve kaliteli bir yurt ortamı sağlamaktadır.

Tek kişilik odalar 20-40 m²
İki kişilik odalar 30-37 m²
Üç kişilik odalar 30-40 m² büyüklüğündedir. İstanbul özel yurt fiyatları merak edilesini bir konu. Republika’da farklı büyüklükteki odaların ücretleri farklılık gösterdiği için tüm oda ücretlerini buradan belirtme imkanımız olmuyor. Yurt ücretlerini öğrenmek için 0212 318 34 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Republika öğrenci yurtları genellikle üniversitelerle anlaşmalıdır. Bu yüzden de üniversitenize özel indirim fırsatından faydalanmayı unutmayın.

REPUBLİKA’DA YURT ÖZELLİKLERİ
* Spor olanakları
* Havuz ve teras
* Restoranda muhteşem yemekler
* Yüksek hızda internet
* Ortak mutfak
* Otopark
* Güvenlik
* 24 saat güvenlik
* Konferans salonu, revir, çamaşırhane,
* Playsatation/Oyun odası, hobi odası, çalışma odası, fotokopi merkezi

2 Yorum

  • Batuhan - 4 Ağustos 2017 at 03:27 - Cevapla

    Tek kisilik ve iki kisilik odalarin fiyatlarini ogrenmek istiyorum yardimci olabilir misiniz?

  • Doğkan - 1 Ekim 2017 at 01:10 - Cevapla

    Fiyat için aramamız mı gerek?

Yorum alanı