Anasayfa > Manisa > Kız Öğrenci Yurtları > Manisa Sena Kız Yurdu

Manisa Sena Kız Yurdu

Manisa Sena Kız Yurdu

Sena kız öğrenci yurdu 35 öğrenci kapasiteli Manisa merkezde bulunan en güzel yurtlardan biridir. Uncubozköy ve Muradiye kampüsüne otobüs ile kolayca gidebilirsiniz. Yurdun bulunduğu sokaktan geçen otobüs veya dolmuşlar üniversite kampüslerine gitmektedir.

Manisa, üniversite öğrencileri için çok güzel bir şehirdir. Sanayisinin gelişmiş olması da ayrıca Celal Bayar Üniversitesinde okuyan öğrenciler için staj ve iş imkanı demektir. Dağ yamacında, düzlük bir alana kurulu Manisa’nın büyük şehir olduğunu hatırlatalım. İmkanlarıyla bir çok şehri geride bırakan Manisa’da öğrenci ihtiyaçlarının giderilmesi için her türlü ortam yaratılmıştır.

Manisa’dan sıkılan öğrenciler 45 dakika uzaklıktaki İzmir’e giderek orada da vakit geçirebilirler. Üstelik Manisa-İzmir arası otostop kültürü olduğu için öğrenci arkadaşlar otobüs ücreti vermeden İzmir’e gidebilir.

Manisa kız yurdu fiyatları konusunu merak ettiğinizi biliyoruz. 0236 231 61 03 numaralı telefonu arayarak oda ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum alanı