Anasayfa > Manisa > Kız Öğrenci Yurtları > Manisa Akasya Kız Öğrenci Rezidansı

Manisa Akasya Kız Öğrenci Rezidansı

Manisa Akasya Kız Öğrenci Rezidansı

Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulaması, Akasya Kız Öğrenci Rezidansının bulunduğu sokakta gezebilmenizi sağlamaktadır. Önceki tarihli bir günün kaydı bulunduğu için rezidans inşaat halinde gözükmektedir ancak yurt tamamen tamamlanmıştır. Uygulama yurdun bulunduğu çevre hakkında fikir edinebilmeniz için eklenmiştir.

Akasya kız öğrenci rezidansı sizlere huzurlu bir ortamda lüks eşyalarla sıcak bir aile ortamı sunmaktadır. Üstelik Manisa’nın merkezi konumunda bulunduğu için güvenilirdir. Banka, PTT, kırtasiye, otobüs durakları, dolmuş güzergahı, kafe, yemek salonu, AVM vb. yerlere birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Manisa kız öğrenci yurtları arasında incelediğimiz Akasya öğrenci rezidans Celal Bayar Üniversitesine de yakındır. Havaların iyi olduğu zamanda Uncubozköy kampüsüne yürüyerek 20-25 dakikada ulaşabilirsiniz. Ayrıca otobüs veya dolmuş ile de kısa sürede gerek Uncubozköy gerekse Muradiye kampüsüne ulaşabilirsiniz.

Rezidans yetkililerinin en önem verdiği konu güven ve güvenliktir. Bu sebeple veliler 24 saat çocuklarıyla ilgili bilgi alabilir. Yani rezidansta 24 saat görev yapan personel vardır.

Yurt odalarında baza, ortopedik yatak, çalışma masası, elbise dolabı, komidin ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Oda zemini laminant parke ile kaplı ve parke üzerinde de halı vardır.

Bina özellikleri
* Asansör,
* Ortak kullanım alanları ile tuvalet ve banyoların düzenli temizliği,
* Tecrübeli aşçılar ile kahvaltı ve akşam yemeği,
* Etüd odası ve televizyon odası,
* Spor salonu,
* Kartlı giriş + parmak izli okuma,
* Doğalgazlı merkezi ısınma sistemi, (+24 saat sıcak su)
* 24 saat güvenlik görevlisi ile 24 saat kayıtlı güvenlik kamerası,
* Her kattan çıkışı bulunan yangın merdiveni,
* Rezidansın dernek, vakıf, cemaat vb. oluşumla ilgisi yoktur.

Yorum alanı