Anasayfa > Lefkoşa > Erkek Öğrenci Yurtları > Lefkoşa Çınar Erkek Öğrenci Yurdu

Lefkoşa Çınar Erkek Öğrenci Yurdu

Lefkoşa Çınar Erkek Öğrenci Yurdu

Çınar Erkek Öğrenci Yurdu Lefkoşa’da iki şubede hizmet vermektedir. Küçükkaymaklı şubesinde odaların tamamı 2 kişiliktir ve yurdun kapasitesi 48’dir. Gönyeli şubesinde ise odalar 2 ve 3 kişilik ve yurt kapasitesi 56’dır.

Lefkoşa’da öğrenciler yurt ücreti haricinde ortalam 750-1000 TL ile rahatça geçinebilmektedir. Üniversiteye ulaşım genellikle ücretsizdir. Bunun haricinde yemekli yurt seçimi yapmanız bütçeniz açısından daha avantajlı olacaktır.

Küçükkaymaklı şubesi tanıtımı

Lefkoşa Küçükkaymaklı şubesinde odaların tamamı 2 kişilik olup yurdumuz 48 kişi kapasitedir. Yurtta Digiturk yayını, çamaşır odası, mescid, her katta internet bağlantısı, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği imkanları sunulmaktadır. Ayrıca yurda her hafta bir gün Din işlerimizin görevlendirdiği bir memur 45 dakikalık ilmihal dersleri vermektedir. Yurt 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Çınar erkek öğrenci yurdu, Akdeniz Karpaz Üniversitesi’ne 200 metrelik mesafede olup, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Yakın Doğu Üniversitesi servis durakları 100 metre mesafededir. Kıbrısın en büyük alışveriş mağazalarından biri Lemar AVM’ye 100 metre mesafede olup, Lefkoşa merkezde yer almaktadır.  Küçükkaymaklı şubemiz Akdeniz Karpaz Üniversitesi’ne yürüyerek 3 dakika, Yakın Doğu ve Uluslararası Kıbrıs Üniversitelerine okulun ücretsiz servisleriyle yarım saat, Kıbrıs sosyal bilimler, Kıbrıs Amerikan üniversitelerine okulun ücretsiz servisleriyle 15 dakikalık mesafededir.

Gönyeli şubesi tanıtımı

Gönyeli şubesinde odalarımız 2 ve 3 kişilik olup  56 öğrenci kapasitelidir. Yurtta Digiturk yayını, çamaşır odası, mescid, her katta internet bağlantısı, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği imkanları sunulmaktadır. Ayrıca yurtta her hafta bir gün Din işlerimizin görevlendirdiği bir memur 45 dakikalık ilmihal dersleri vermektedir. Gönyeli şubesi yurt binası 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Yakın Doğu Üniversitesi’ne okulun ücretsiz servisleriyle 15 dakika, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’ne okulun ücretsiz servisleriyle 30 dakika mesafededir.

Lefkoşa Özel Çınar Erkek Öğrenci Yurdu Görselleri

Yorum alanı