Anasayfa > Lefke > Erkek Öğrenci Yurtları > Lefke Şakir Öksüz Kız & Erkek Öğrenci Apartları

Lefke Şakir Öksüz Kız & Erkek Öğrenci Apartları

Lefke Şakir Öksüz Kız & Erkek Öğrenci Apartları

Şakir Öksüz Öğrenci Apartı Lefke merkezinde Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) öğrencileri için tasarlanmıştır. Lefke şehir merkezine 5 dakika yürüme mesafesindedir. LAÜ hazırlık okuluna 10 dakika yürüme mesafesindedir. Üniversiteye ulaşım her gün üniversitenin servisleriyle sağlanmaktadır. Kampüse ulaşım her gün sabah, öğle ve akşam olmak üzere Güzelyurt, Lefke, Yedidalga ve Gemikonağı’ndan LAÜ servis araçlarıyla ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Şakir Öksüz Öğrenci Apartları da üniversitenin resmi duraklarından biridir. Apart, Lefke ana durağına 400 metre mesafededir.

Sayfanın üst kısmında yer alan harita alanından apartın Lefke’deki konumunu görebilir ve şehir merkezi, üniversite, sosyal mekanlar gibi yerlere uzaklığına bakabilirsiniz.

Daire özellikleri

Dairelerde ofis boy buzdolabı, klima, TV ve uydu alıcısı, mutfak dolapları, set üstü ocak, masa, sandalye, koltuk, ortopedik yatak bulunmaktadır. Öğrenciler küçük mutfak aletlerini (tabak, çanak, çatal, kaşık) nevresim, yastık gibi gereksinimlerini kendileri tedarik etmektedir. Her dairenin güneş enerjisiyle ısınan termosifonu vardır. 55 metrekare 1+1 stüdyolardan oluşan apartta amerikan açık mutfak vardır.

Apart özellikleri

* İnternet
* Her dairede güneş enerjisiyle ısınan su sistemi
* Merkez kampüse okul servisiyle 5 dakika ulaşım
* Çamaşırhane
* Klima, TV, buzdolabı
* Çamaşırhane

Lefke Öğrenci Apartı Fiyatları

* 1 Temmuz 2018’e kadar yıllık 8.000 TL kira + 800 TL depozito
* Sözleşme Eylül – 30 Haziran tarihleri arasındadır.
* Elektrik ve su kirayıca aittir.
* Güncel fiyatlar için 0533 862 34 22 veya 0542 862 34 22 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
* Fiyatlar döviz değil Türk lirası üzerindendir.

Apart fotoğrafları

Yorum alanı