Anasayfa > Lefke > Erkek Öğrenci Yurtları > Lefke Özel Trenyolu Öğrenci Yurdu

Lefke Özel Trenyolu Öğrenci Yurdu

Lefke Özel Trenyolu Öğrenci Yurdu

Özel Trenyolu Öğrenci Yurdu Lefke’nin Gemikonağı bölgesinde Lefke Avrupa Üniversitesi ve şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesindedir. Toplu taşımayı kullanarak şehrin her bölgesine ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Ayrıca yurdun üniversiteye yakın olması sebebiyle üniversitenin yemek, kütüphane, kafe, spor salonu, sosyal alan gibi imkanlarından da faydalanma imkanınız daha kolaydır.

0533 874 94 77 no’lu telefondan Whatsapp veya Viberden arama yaparak, mesaj atarak yurt fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yurt odaları

Toplam 42 stüdyo daireden oluşan yurtta öğrenciler 1 veya 2 kişi konaklamaktadır. Konaklanan kişi sayısına göre yurt ücreti değişiklik göstermektedir. Stüdyo tipi dairelerde balkon, mobilya eşyaları, TV, çamaşır makinesi, çift kapılı buzdolabı, gaz ocağı, termosifon, ortopedik yatak, elbise dolabı gibi öğrencilerin ihtiyacı olan tüm eşyalar mevcuttur.

Oda alanı 35m²dir. Oda sayısı 42’dir. Yurtta toplam 84 öğrenci konaklayabilmektedir. Her odada mutfak, duş ve tuvalet bulunmaktadır. Sayfanın alt kısmında yer alan fotoğraflar Trenyolu öğrenci yurdu odalarına aittir.

Yurdun özellikleri

* Öğrencilere balkonlu, büyük odalar tahsis edilmiştir.
* Termosifonlu ısınma vardır.
* 08.00-24.00 arası market açıktır.
* Yurt çevresi ve giriş-çıkış alanlarında kameralı kayıt sistemi vardır.
* Yurt sözleşmesi 10 aylık yapılmaktadır.
* Kesintisiz iki farklı internet erişimi bulunmaktadır.
* Odaların hepsinde klima vardır.

Ulaşım bilgileri

* Yurt Lefke-Gemikonağı bölgesinde Lefke Avrupa Üniversitesine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Yurt fotoğrafları

Yorum alanı