Anasayfa > Manisa > Kız Öğrenci Yurtları > Kula Nazar Kız Öğrenci Apart

Kula Nazar Kız Öğrenci Apart

Kula Nazar Kız Öğrenci Apart

Kula Nazar Kız Öğrenci Apart, Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksek Okulunda okuyan öğrenciler için hazırlanmıştır. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasında veriler geçmiş tarihli olduğu için apart dairesi inşaat halinde gözükmektedir. Apart 2016 yılında tamamlanarak hizmete açılmıştır. Google street uygulamasında apartın bulunduğu sokakta gezintiye çıkarak çevre hakkında gözlem yapabilirsiniz.

34 öğrenci kapasiteli apartta odalar 2 ve 3 kişiliktir. Odalarda elbise dolabı, komidin, kütüphane, çalışma masası, ayakkabılık bulunmaktadır.

1 Yorum

  • guler salman - 17 Eylül 2018 at 05:57 - Cevapla

    tek kelımeyle mukemmel yoneten gülbahar hanım ve eşi harıka insanlar heryer tertemız çok hosuma gıttın herseyden önce ınsanlara talebelere davranısları yaklaşımları sevgıyle guleryüzle ALLAH razı olsun bu devırde böyle insanların olması okadar duygulandımkı ALLAH razı olsun sızlerden iyi yüreklı ınsanlar torunumu önce ALLAHA sızlere emanet ederek içim çok rahat döndum sevgıyle kalın butun ögrencılere basarılar dılerken sızede ALLAHIM kolaylık versın sevgıler gulbahar kızımmmmmmm..

Yorum alanı