Anasayfa > Kocaeli > Erkek Öğrenci Yurtları > Körfez Hereke Öğrenci Yurdu

Körfez Hereke Öğrenci Yurdu

Körfez Hereke Öğrenci Yurdu

Asım Zehra Karabıyık Kız & Erkek Öğrenci Yurdu Kocaeli’nin Körfez ilçesi Hereke beldesi merkezinde Hereke Borusan kampüsü içinde bulunmaktadır. Yurt, kampüs içerisinde olduğu için güvenlidir. Kız ve erkek yurdu 2 ayrı binadan oluşmaktadır.

Ömer İsmet Uzunyol kampüsüne 3 dakika yürüme mesafesinde, Hereke MYO kampüsü içindedir. Öğrenciler ulaşım için ekstra ücret ödemezler.

Kocaeli Üniversitesi Hereke Borusan Kampüsü içinde bulunan kız ve erkek öğrenci yurtları  konaklama hizmetleri ve birçok sosyal hizmeti de bünyesinde barındırmaktadır. Ders yükü ve stresinden uzak, farklı bir ortamda misafirlerimiz huzur ve güvenle  ağırlanacaktır. Yurdun en önemli üç kriteri; Kocaeli Üniversitesi  Borusan kampüsü içinde  kampüs dış güvenliğinin ve binada yurt personeli tarafından güvenli bir hizmet verilmesi, barınma olanaklarının oda dizaynının ve genişliğinin uygunluğu ve banyo wc’nin her oda içinde bulunması ve yönetiminin Kocaeli Üniversitesine bağlı Kocaeli Üniversitesi İktisadi İşletmesi tarafından işletilmesiyle duyacağınız güvendir.

YURT İMKANLARI
* Gündüz ve gece güvenlik personeli
* Çamaşır yıkama ve ütü imkanı
* Her katta buzdolabı
* Ücretsiz internet
* Ücretsiz oda temizliği
* 24 saat sıcak su ve doğalgazlı ısınma
* Odalarda tekli bazalı ortopedik yatak

Yorum alanı