Anasayfa > Konya > Erkek Öğrenci Yurtları > Konya Sarayönü Kara Erkek Öğrenci Yurdu

Konya Sarayönü Kara Erkek Öğrenci Yurdu

Konya Sarayönü Kara Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Kara Erkek Öğrenci Yurdu, Konya’nın Sarayönü ilçesinde bulunmaktadır. Selçuk Üniversitesi Sarayönü Meslek Yüksek Okulunda okuyan erkek öğrencilere hitap eden yurt 40 öğrenci kapasitelidir. 2008 yılında açılan yurtta müdür, yönetim memuru, aşçı ve hizmetli olmak üzere 4 kişilik ekip öğrencilerin yıl içindeki sorunlarını çözmek adına hizmet vermektedir.

ODA ÖZELLİKLERİ
2 ve 4 kişilik aydınlık, ferah ve geniş odaların zemini laminant parke kaplı olup, her odada ortopedik yatak, gardırop ve çalışma masası mevcuttur. Merkezi kalorifer sistemi ile ısınması sağlanan odalarda; çalışma, dinlenme, iletişim ve sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

BİLGİSAYAR VE SINIRSIZ İNTERNET
Ayrıca Yurdumuzda 24 saat sınırsız wireless bağlantısı mevcuttur. Ayrıca kafeteryada bulunan bilgisayarlardan dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ VE ÜTÜ
Çamaşır makineleri ve ütülerden günün herhangi bir saatinde ücretsiz olarak yararlanıp, öğrenciler için büyük sorun olan çamaşır ve ütü sorununuzu da kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

UYDU TELEVİZYON
Yerli ve yabancı çok sayıda dijital ve analog yayın yapan televizyon ve radyo kanallarını, kafeteryada bulunan çok kanallı uydu televizyon sisteminden seyredebilirsiniz.

YEMEKHANE
Mutfakta yurt aşçısı tarafından, hijyen koşullarına önem verilerek, öğrencilerimizin istekleri de göz önünde bulundurularak ve günlük kalori ihtiyacı hesaplanarak hazırlanan sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

24 SAAT SICAK SU
Yurttaki banyo ve duşlarda 24 saat sıcak su mevcut olup, günün her saatinde faydalanılabilmektedir.

Yorum alanı