Anasayfa > Konya > Kız Öğrenci Yurtları > Konya Özel Erguvan Kız Yurdu

Konya Özel Erguvan Kız Yurdu

Konya Özel Erguvan Kız Yurdu

Özel Erguvan Kız Öğrenci Yurdu 2015 yılında hizmete açılmıştır. Selçuk Üniversitesine 3 km uzaklıktadır. Aynı zamanda üniversiteye giden otobüs ve dolmuş güzergahındadır. Araçla 5 dakika içinde üniversiteye ulaşabilirsiniz.

İşimiz gereği Konya’da bulunan tüm özel yurtları incelemekteyiz. Erguvan Kız Yurdu, konumu, yeşil çevresi, lüks binası, oda özellikleriyle tavsiye etmekteyiz. Yurdu ziyaret etmek ve fiyat konusunda konuşmak istiyorsanız Konya’ya geldiğinizde 0542 261 16 77  numarayı arayın bulunduğunuz yerden yurda araçla sizi alacaklardır.

NEDEN ÖZEL ERGUVAN KIZ YURDU?
Güvenlik Sistemleri: Erguvan Kız Öğrenci Yurdumuz giriş ve çevre güvenliği için, kameralı güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca güvenlik kulübesinde görev yapan elemanlarımızla, gece ve gündüz güven içinde kalabilirsiniz.

Deprem ve Yangın Önlemleri: Erguvan Kız Öğrenci Yurdumuz yetkili kuruluşlardan alınmış depreme dayanıklılık raporları ile İtfaiye Müdürlüklerinden alınmış Yangın
yönetmeliğine Uygunluk raporlarına sahiptir.

Çamaşır Makinesi ve Ütü: Erguvan Kız Öğrenci Yurdumuzda bulunan çamaşır makineleri ve ütülerden belirli gün ve saatlerde ücretsiz olarak yararlanıp, öğrenciler için büyük sorun olan çamaşır sorununuzu kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Hijyenik Oda ve Temizlik: Odalarımızın temizliği yurt görevlilerince belirli gün ve saatlerde, aksatılmadan ve titiz bir şekilde yapıldığı için hijyenik ortamlarda kalabilirsiniz.

Bilgisayar Odası: Yurdumuzda öğrencilerimizin ihtiyacını karşılayacak şekilde bilgisayar odamız ve internet hizmeti bulunmaktadır.

Çalışma Odaları: Farklı beğenilere ve farklı çalışma isteklerine cevap verebilen çeşitli çalışma ve etüt odaları bulunmaktadır.

Ring Servis: Yurt-kampüs – kampüs-yurt arası belirli saat aralıklarında hareket eden servislerden yararlanarak, ulaşım sorununuzu ücretsiz bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Açık Büfe Ücretsiz Kahvaltı: Her sabah isteğiniz doğrultusunda 8 yada 10 çeşit ile açık büfe ücretsiz kahvaltı yapabilirsiniz.

Akşam Yemeği: 1 çeşit ana yemek, çorba, tatlı veya meyve ve salata çeşitleri.

Tatlı Su: Her katta tatlı su sebilleri

Seminer ve Söyleşi: Değerlerimiz odaklı sohbetler.

Kütüphane: Yurdumuzda bir adet kütüphane bulunmaktadır.

Televizyon: Dinlenme salonunda ve yemekhanede LCD TV bulunmaktadır.

Telefon: Her odada dahili telefon bulunmaktadır.

Ulaşım: Şehrin her yerine ulaşım kolaylığı bulunmaktadır

2 Yorum

Yorum alanı

Konya Özel Erguvan Kız Yurdu
Konya Özel Erguvan Kız Yurdu
Portfolyo
Konya Özel Erguvan Kız Yurdu
Konya Özel Erguvan Kız Yurdu
Portfolyo
Konya Özel Erguvan Kız Yurdu
Konya Özel Erguvan Kız Yurdu
Portfolyo
Konya Özel Erguvan Kız Yurdu
Konya Özel Erguvan Kız Yurdu
Portfolyo
İletim Bilgileri:
Konya
Telefon: 0332 261 16 77
Fax: 0542 261 16 77
E-mail:
Website: www.ozelerguvan.com
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.