Anasayfa > Kocaeli > Kız Öğrenci Yurtları > Kocaeli Özel Çilek Kız Yurdu

Kocaeli Özel Çilek Kız Yurdu

Kocaeli Özel Çilek Kız Yurdu

Kocaeli’de özel kız yurdu araması yapan üniversiteliler için bu yazımızda 2007-2008 yılında hizmete açılan Özel Çilek Kız Yurdu hakkında bilgiler vereceğiz. Yurt rehberi editörleri olarak şehirdeki tüm özel yurt ve apartları incelemekteyiz. Elbette imkanları dahilinde tüm özel yurt yetkilileri öğrencileri kapmak için yarış halinde. Bu yüzden lütfen tüm özel yurtları inceleyip fiyat bilgisi aldıktan sonra kararınızı verin.

Özel Çilek Kız Yurdu deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen çelik binası, yeni mobilyalar ve şehrin önemli alanlarına ulaşım kolaylığı sebebiyle tercih edilebilecek yurtlar arasındadır.

ÇİLEK KIZ YURDU ÖZELLİKLERİ
* 7/24 güvenlik personeli bulunmaktadır. 
* Ücretsiz otopark alanı mevcuttur. 
* Teras katta 360 derece Kocaeli manzarası
* Tren garına 2 dakika mesafede
* 20 metre uzaklıkta bulunan otobüs duraklarıyla şehrin yer tarafına kolay ulaşım.
* Real, Dolphin, Carrefoursa gibi AVM’lere 5 dakika yürüme mesafesinde. 

Kocaeli Çilek Kız Yurdu oda ücretleri
Yurt ücretleri odada kalacak öğrenci sayısına göre değişiklik göstermektedir. Odalar 1-2-3 kişiliktir. Nakit ödemelerde %10 indirim yapılmaktadır. Ayrıca world karta 12 ay taksit imkanı mevcuttur. Diğer esnek ödeme koşulları hakkında bilgi almak için  0262 331 93 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

KAMPÜSLERE ULAŞIM
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MERKEZ KAMPÜS – UMUTTEPE YERLEŞKESİ : Kocaeli merkez kampüsü Umuttepe Yerleşkesine taşınmıştır. Umuttepe Kampüsüne toplu taşıma araçları şehir içinden geçerek gitmektedirler. Yurdun sadece iki yüz metre ötesinde bulunan duraktan merkez kampüse ulaşım mümkündür.

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MERKEZ KAMPÜS – ANITPARK YERLEŞKESİ : Anıtpark yerleşkesi yurda oldukça yakın bir konumdadır. Yürüme mesafesi 5 dakikadan azdır. Terastan Anıtpark Yerleşkesini görmek mümkündür.

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ DİĞER YERLEŞKELER : Çilek Kız öğrenci yurdu mevki olarak D100 yolu üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle tüm ilçe ve kasabalardan gelen minibüs ve otobüslerin güzergahında yer almaktadır. Yurttan çıkar çıkmaz Hereke, Körfez, Gebze araçlarına binebilirsiniz. 42 Evler Tren istasyonunun tam karşısında yer almaktayız. Yürüme mesafesi 5 dakikadan az. Arslanbey ve Köseköy arabaları da yolun hemen karşısından geçmektedir. Hemen her kampüse tek araç kullanarak ulaşabilme imkanı vardır.

Yorum alanı