Anasayfa > Kocaeli > Kız Öğrenci Yurtları > Kocaeli Kumlu Kız Öğrenci Yurdu

Kocaeli Kumlu Kız Öğrenci Yurdu

Kocaeli Kumlu Kız Öğrenci Yurdu

Kumlu Kız Öğrenci Yurdu Kocaeli Üniversitesi öğrencilerine hitap eden 135 yatak kapasiteli bir yurttur. Kumlu Grup güvencesiyle, İzmir ve Kocaeli’de modern binada, 10 yılı aşkın tecrübe ve profesyonel kadrosuyla hizmet veren yurt öğrencilere konforlu bir aile ortamı sunmaktadır.

Değerli üniversiteliler! Yurt rehberi sitesini açmamızdaki amaç sizlerin tek bir site üzerinden kolayca aradığınız yurtlara ulaşabilmenizdir. Yurtların oda fiyatları değiştiği için güncel olarak fiyatları eklememiz mümkün değil. Bunun dışında yurtlarla ilgili tüm bilgileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. 0262 321 16 65 numaralı telefondan Kocaeli kız yurtları fiyatları hakkında Kumlu yurt yetkilisinden bilgi alabilirsiniz.

Kumlu kız yurdu, Kocaeli Üniversitesi merkez kampüse 200 metre Umuttepe Kampüsü ve diğer kampüslere ve şehrin her bölgesine tek vasıta ile ulaşım minibüs duraklarına 50 metre şehirlerarası otobüs terminaline 500 metre uzaklıktadır. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street View ile yurdun bulunduğu sokakta sanal gezintiye çıkıp çevre hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yurt odaları 2-3-4-6-7 kişiliktir. Odalarda kilitli elbise dolabı, tek kişilik yatak, çalışma masası, askılık, kitaplık bulunmaktadır. Oda zemini laminant parke ile kaplı ve tüm odalar doğalgazlı sistemle ısıtılmaktadır.

YURT İMKANLARI
* Ortak alanlar: Kütüphane, etüd odası, bilgisayar odası, dinlenme salonu
* 7-8 çeşit sabah kahvaltısı
* 4 çeşit akşam yemeği
* Ücretsiz çamaşır yıkama ve ütü imkanı
* Her katta yeteri kadar duşakabinli banyolar
* 24 saat güvenlik personeli
* Kablosuz internet
* Terasta çay içip vakit geçirebileceğiz bir alan
* Isı ve dumana duyarlı dedektör
* Yıl sonu mezuniyet vb. eğlenceler
* Üniversite kampüslerine kolay ulaşım.
* Yıl içinde yurtta misafir olan öğrencilerden aidat dışında hiçbir ücret talep edilmez.

Yorum alanı