Anasayfa > Kırklareli > Kız Öğrenci Yurtları > Kırklareli Evim Kız Pansiyonu

Kırklareli Evim Kız Pansiyonu

Kırklareli Evim Kız Pansiyonu

Kırklareli Evim Kız Pansiyonu, 12 ay hizmet vermektedir. Staj yapan öğrenciler için de konaklama imkanları bulunan Evim Kız Pansiyonu, güvenli ve konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Hayatın dönüm noktası olan üniversite döneminde iyi bir eğitim alıp geleceği yönlendirdiğimiz bu zamanda, tüm sorunlardan mümkün olduğunca uzaklaşmak ve bireysel gelişime odaklanmak için özel yurtlar ve pansiyonlar en iyi tercihler arasındadır.

Oda Özellikleri

70 yatak kapasiteli olan Evim Kız Pansiyonundaki odalar ferah ve geniştir. Odalar 2-3-4 kişiliktir. Özel olarak istenirse tek kişilik olarak da kullanılabilmektedir. Her oda bünyesinde ders çalışma masası, kalan kişi kadar sandalye, sehpa, özel ve geniş dolaplar ve aynalar bulunmaktadır.

Odalarda tuvalet, banyo, lavabo, özel ayakkabı dolapları ve resepsiyon bağlantılı telefonlar bulunmaktadır. Misafirlerin güvenli bir şekilde konaklaması adına her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. Odalarda yangın alarm sistemi, 24 saat güvenlik kameraları ile izleme sistemi mevcuttur.

Bilgisayar salonunun da bulunduğu pansiyonda dinlenme salonu ve mutfak da yer almaktadır. Mutfakta yemek malzemelerinizi getirerek her zaman yemek yapabilirsiniz.

Pansiyonda, teras manzarasında dinlenme olanağından da yararlanabilirsiniz.

Lokasyon

Kırklareli’nin en nezih mahallesinde yer alan, alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde olan Kırklareli Evim Kız Pansiyonu üniversiteye 2 kilometre uzaklıktadır. Aynı zamanda pansiyon önünde minibüs geçmektedir.

Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta sanal gezintiye çıkabilir çevreyi 360° görüntüleyebilirsiniz.

Yurt İşleyişi

Pansiyonda yurt personeli ile ilişkilerde saygı esaslı olunması istenmektedir. Pansiyonun giriş ve çıkış saatlerine dikkat edilmesi ve ütü, özel aydınlatma, özel ısıtma cihazlarının yer almaması gerekmektedir. Misafirler pansiyon yönetimi tarafından belirlenen saatlerde kabul edilmektedir. Pansiyonda alkol ve benzeri ürünleri tüketmek yasaktır.

1 Yorum

  • Meryem - 21 Eylül 2019 at 18:08 - Cevapla

    Ücreti ne kadar

Yorum alanı