Anasayfa > Kırklareli > Kız Öğrenci Yurtları > Kırklareli Dilara Kız Öğrenci Pansiyonu

Kırklareli Dilara Kız Öğrenci Pansiyonu

Kırklareli Dilara Kız Öğrenci Pansiyonu

Kırklareli Dilara Kız Pansiyonu uygun bütçe ve konforlu-güvenli konaklama hizmetine sahip bir hizmet sunmaktadır. Pansiyon kolay ulaşılabilen konumda bulunmaktadır. Kırklareli merkezde olmasının avantajlarını yaşayabileceğiniz, tecrübeye sahip Kırklareli Dilara Kız Pansiyonu’nda profesyonel bir şekilde özverili bir hizmet alma imkanı sunuluyor.

Devlet yurtlarına kıyasla bir nebze daha masraflı olsa da iyi bir pansiyonda kalmak öğrencilik hayatınızın kaliteli bir şekilde geçmesinde en büyük katkıyı sağlayabilir.

Odalar

Kırklareli Dilara Kız Pansiyonu’nda odalar 1-2-3-4-6 kişiliktir. Toplamda 35 oda ile hizmet veren pansiyonun lüks odalarında düzenli temizlik hizmeti, günün her saatinde sıcak su, her odada televizyon, buzdolabı, kişiye özel giysi dolabı bulunmaktadır.

Özellikler

Kırklareli Dilara Kız Pansiyonu bünyesinde etüt salonu vardır. Kablosuz ve sınırsız internet hizmeti, Televizyon, çalışma masası, tuvalet ve banyo, buzdolabı, ütü ve ütü masası, 7/24 sıcak su hizmeti, doğalgazlı ısınma sistemi bulunmaktadır.Ortak görüşme alanları ve ortak çamaşırhane de yer almaktadır.

Kırklareli Dilara Kız Pansiyonu, turizm ve özel güvenlik hizmeti sektörlerinde faaliyetlerini yürüten Çakay Şirketler Grubu’nun bir iştirakidir. Edirne ve Kırklareli’nde toplam 4 adet kız ve erkek pansiyon hizmeti verilmektedir. 10 yılı aşkın tecrübeleri vardır.

Kadın Güvenlik Görevlileri

Pansiyon bünyesinde deneyimli personel ve kız öğrencilere özel olarak bayan güvenlik görevlileri bulunmaktadır.

Hayallerinizi gerçekleştirmek amacıyla geldiğiniz Kırklareli’de kaliteli, sorunsuz ve rahat bir öğrencilik hayatı geçirmek adına Kırklareli Dilara Kız Pansiyonu’nu tercih edebilirsiniz.

1 Yorum

  • Ekinsu - 14 Şubat 2020 at 13:04 - Cevapla

    Ücret ve yaş sınırı varmı

Yorum alanı