Anasayfa > Kırklareli > Erkek Öğrenci Yurtları > Kırklareli Çakay Palas Erkek Pansiyonu

Kırklareli Çakay Palas Erkek Pansiyonu

Kırklareli Çakay Palas Erkek Pansiyonu

Kırklareli Çakay Palas Erkek Pansiyonu

Çakay Palas Erkek Pansiyonu bünyesinde uygun ücretlerle konforlu ve güvenli bir şekilde konuklama hizmeti sunulmaktadır. 9 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile Çakay Palas Erkek Pansiyonu, profesyonel hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Devlet yurtlarına nazaran özel yurtlar ve pansiyonlar öğrencilik hayatı bakımından sorunları minimize etmek adına alternatif tercihler arasındadır. Maddi durum ölçüsünde uygun bir özel yurt veya pansiyon sorunlarınızın azalmasına ve en az sorunla üniversite hayatınızı tamamlamanıza ve böylelikle kişisel gelişiminize odaklanmanıza yardımcı olur.

Pansiyon Özellikleri

Rahat ve konforlu odalar, günlük düzenli oda temizliği hizmeti, 24 saat sıcak su, odalarda özel TV, bozdolabı, kişiye özel elbise dolabı, telefon, etüt salonu, sabah kahvaltısı, akşam yemeği gibi özellikler bulunmaktadır.

Odalar 1-2-3-4-6-8 kişiliktir. Çakay Palas Erkek Pansiyonu, Çakay Şirketler Grubu’nun Edirne ve Kırklareli’ndeki toplam 4 adet bulunan yurtlardan bir tanesidir.

Pansiyonda ayrıca kablosuz internet, TV, çalışma masası, tuvalet-banyo, buzdolabı, ütü-ütü masası, ortak alan, ortak çamaşırhane bulunmaktadır.

Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta sanal gezintiye çıkabilir çevreyi 360° görüntüleyebilirsiniz.

Yorum alanı