Anasayfa > Kırklareli > Erkek Öğrenci Yurtları > Kırklareli Balkan Erkek Pansiyonu

Kırklareli Balkan Erkek Pansiyonu

Kırklareli Balkan Erkek Pansiyonu

Balkan Erkek Pansiyonu

Balkan Erkek Pasniyonu, Kırklareli Üniversitesi kampüs yolu üzerinde yer alan ve merkezi konuma sahip erkek öğrenci pansiyonudur. Pansiyondan alışveriş yapılacak noktalara ve üniversiteye tek dolmuşla ulaşabilmektedir. Üniversite öğrencileri açısından özellikle üniversiteye ulaşımın pansiyondan kolay olması pansiyonun en büyük avantajlarından biridir.

Balkan Erkek Pansiyonu Özellikleri

Öğrencilerin rahatlıkla ders çalışabileceği ve pansiyonun genel kapasitesine uygun etüt salonunun yer aldığı Balkan Erkek Pansiyonu’nda ayrıca şu özellikler bulunmaktadır:

  • Kahvaltı ve akşam yemeği olmak üzere iki farklı öğünde öğrencilere hizmet veren yemekhane ve daima açık olan kafeterya,
  • Öğrencilerin dilediği zaman ücret karşılığında hizmet alabileceği çamaşırhane,
  • Her oda içerisinde televizyon, buzdolabı, ortopedik yatak ve çalışması masası,
  • 24 saat kesintisiz kullanılabilecek wi-fi hizmeti,
  • Her oda da kalacak kişi sayısına göre çalışma masası,
  • 24 saat kesintisiz sıcak su hizmeti.

Konum

Pansiyon Kırklareli Üniversitesi Kayalı Kampüsü’ne en yakın pansiyondur. Kampüse 7 dakika, çarşıya 2 dakika ve otogara 4 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Ayrıca hastane, cafeler ve spor tesislerine de yürüme mesafesindedir.

Pansiyonun çevresi ve içerisinde yer alan toplu kullanım alanları 7/24 güvenlik kameraları ile kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca güvenlik görevlileri ile de pansiyonun güvenliği sağlanmaktadır.

Kırklareli’nde Kayalı Kampüsü’ne yürüme mesafesinde olan pansiyon, özellikle ulaşım konusunda sıkıntı yaşamak istemeyen öğrenciler için iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Hastane ve diğer önemli noktalara da yürüme mesafesinde olması şehre ilk kez gelen öğrenciler için büyü kolaylık sağlamaktadır.

Yorum alanı