Anasayfa > Kırıkkale > Kız Öğrenci Yurtları > Kırıkkale Yuvam Apart

Kırıkkale Yuvam Apart

Kırıkkale Yuvam Apart

Kırıkkale kız öğrenci yurdu fiyatları ve genel özellikleri hakkında bilgi veren yazılarımızda sırada Yuvam Apart var. 2011 yılının Eylül ayında ilk öğrencilerini alan işletmede 80 kişilik bir kapasiteden söz ediliyor. 31 daireden oluşan Yuvam Apart, 1+1 sistemli barınma alanlarını tercih etmiş ve sadece bayan öğrencileri kabul ediyor.

Konum ve Ulaşım

Yuvam Apart, mevkii olarak Yahşihan’daki Kırıkkale Üniversitesi yerleşkesinin giriş kapısının karşısına düşüyor. Burada Yurtkur’un olduğu cadde üzerinde konuşlanmış durumda ve karşısında İlçe Emniyet Müdürlüğü var. Okula yaklaşık 10 dakikalık bir yürüme mesafesinde olan işletmenin şehir merkezine gitmek isteyenler için de uygun bir konumda olduğunu söyleyebiliriz.

Yurt Özellikleri

  • Odalar: Yurtta sadece 1+1 daire konsepti bulunuyor ve eğer birden fazla kişi aynı yeri paylaşırsa ücret de ona göre belirleniyor. Aylık ödenen tutara elektrik, su ve ısınma da dahil. Dairelerin her biri eşyalı olarak kiralanıyor ve on ay boyunca kalınabiliyor. Hepsinde 82 ekran LCD TV, buzdolabı, ocak, aspiratör, masa ve yatak odası ekipmanları standart halde sunuluyor.
  • Yemek: İşletmede toplu bir yemek organizasyonu mevcut değil. Öğrenciler istedikleri malzemeyi alarak mutfaklarında pişirebiliyor. Yemek takımı ve masası da dairelerin demirbaşları arasında.
  • Temizlik: İşletmenin genel temizliği çalışanlar tarafından yapılıyor. Daireler ise kim kalıyorsa onlar tarafından temizleniyor. Yastık, yorgan, nevresim takımı gibi kişisel ürünler işletmeden temin edilebiliyor ve dairelerde çamaşır makinesi de mevcut.
  • Güvenlik: Apart, emniyet binasının karşısında yer aldığı için güvenlik konusunda bir tık daha avantajlı. Ayrıca ortak alanlarda kamera sistemi kurulu durumda.

Sosyal Olanaklar

Yuvam Apart bünyesinde dahili bir telefon sistemi var ve aileler istedikleri taktirde dairelerle bağlantı kurabiliyorlar. Daireler rahat ve şık mobilyalarla döşenmiş durumda. Elektrik kesintileri için bir jeneratör, su kesintileri için de hidrofor bulunduran işletmede etüt odası ya da kafeterya gibi ortak alanlar bulunmuyor.

Yorum alanı

Kırıkkale Yuvam Apart
Kırıkkale Yuvam Apart
Portfolyo
Kırıkkale Yuvam Apart
Kırıkkale Yuvam Apart
Portfolyo
Kırıkkale Yuvam Apart
Kırıkkale Yuvam Apart
Portfolyo
Kırıkkale Yuvam Apart
Kırıkkale Yuvam Apart
Portfolyo
İletim Bilgileri:
Kırıkkale
Telefon: 0318 310 13 33
Fax: 0530 224 71 11
E-mail:
Website: siteyi ziyaret et
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.