Anasayfa > Kayseri > Kız Öğrenci Yurtları > Kayseri Zübeyde Hanım Kız Rezidans Öğrenci Yurdu

Kayseri Zübeyde Hanım Kız Rezidans Öğrenci Yurdu

Kayseri Zübeyde Hanım Kız Rezidans Öğrenci Yurdu

Özel Zübeyde Hanım Kız Yurdu Kayseri’de öğrencilere rahat bir yaşam alanı oluşturmak ve eğitimlerini sıcak bir ortamda konfor içinde yaşamalarını sağlamak amacıyla hizmete başlamıştır.  Şehir merkezinde, üniversiteye giden araçlara yakın mesafede, sosyal mekanların göbeğinde bulunan yurdun en önemli avantajı üniversiteye gidiş-geliş servis hizmetinin bulunmasıdır. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta sanal gezinti yaparak çevre hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yurt kapasitesi 80 kişiliktir. Odalar 1, 2, 3 ve 4 kişiliktir. Odalarda baza, ortopedik yatak, çalışma masası, komidin, aynalı elbise dolabı bulunmaktadır.

YURT İMKANLARI
* Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
* Üniversiteye giriş dönüş servis hizmeti
* Özel güvenlik / kameralı güvenlik
* Kapalı spor salonu
* Kablosuz internet
* Doğalgazlı ısınma ve sıcak su
* Çamaşır yıkama ve ütü imkanı

Yurt araması yaparken en fazla dikkat ettiğiniz konuların başında Kayseri özel yurt fiyatları gelmektedir. Haklı olarak hem veli hem de öğrenciler uygun fiyata barınmak istemekte. Yurtlarda odalarda kalan öğrenci sayısı arttıkça oda ücreti düşmektedir. Ancak çok kalabalık odaları da sağlıklı bulmuyoruz. Özel yurtların fiyatları güncel olarak değiştiği için Zübeyde Hanım kız rezidans oda ücretinin aylık kaç lira olduğunu belirtmemiz mümkün olmadı. Ancak hemen 0352 231 31 92 numaralı telefonu arayarak yurt yetkilisinden güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Yorum alanı