Anasayfa > Kayseri > Erkek Öğrenci Yurtları > Kayseri Özel Elit Erkek Öğrenci Yurdu

Kayseri Özel Elit Erkek Öğrenci Yurdu

Kayseri Özel Elit Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Elit Erkek Öğrenci Yurdu Kayseri’de 5 katlı binada üniversitelilere uygun fiyatlara barınma hizmeti vermektedir. Yurt konumu itibariyle toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir.  Erciyes Üniversitesine 10 dakika yürüyüş mesafesinde. Abdullah Gül Üniversitesine 7 Km. Nuh Naci Yazgan Üniversitesine 10 Km mesafededir. Erciyes Üniversitesinin giriş ve çıkış saatlerine göre yurttan ücretsiz servis hizmeti verilmektedir. Diğer üniversitelere de toplu taşıma araçları ile rahatlıkla gidilebilmektedir.

Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta sanal gezintiye çıkarak çevreyi gözlemleyebilirsiniz.

Yurt 110 öğrenci kapasitelidir. Odalarda baza, çalışma masası, elbise dolabı, nevresim takımı, baza, LCD TV, telefon, kablosuz internet bulunmaktadır. Her dairede banyo/tuvalet bulunmaktadır. Erkek öğrencilerin lig maratonunu takip edebileceği LİG TV de bulunmaktadır. Üst katlarda oturan öğrenciler geniş asansörden faydalanabilmektedir.

Yurdun zemin katında yemekhane, kantin, kafe, revir, güvenlik, müdüriyet, çamaşırhane, ütü odası ve güvenlik bulunmaktadır.
0533 945 03 88 no’lu telefondan Kayseri özel yurt fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

YURT İMKANLARI

  1. 8-9 çeşit açık büfe kahvaltı
  2. 4-5 çeşit akşam yemeği
  3. Öğrencilerin yaşayabileceği sağlık problemleri ile ilgili olarak, acil müdahale amacıyla ilk yardım odaları ile beraber tıbbi malzemeler.
  4. 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ile bina ve çevresi izlenmektedir.
  5. 24 Saat güvenlik görevlisi
  6. Öğrencilerin hoşça vakit geçirecekleri kantin, kafeterya ve masa tenisi
  7. Görevliler tarafından yapılan çamaşır yıkama ve ütüleme hizmeti

Yorum alanı