Anasayfa > Kastamonu > Erkek Öğrenci Yurtları > Kastamonu Özel Erkek Öğrenci Yurdu

Kastamonu Özel Erkek Öğrenci Yurdu

Kastamonu Özel Erkek Öğrenci Yurdu

Kastamonu Özel Erkek Öğrenci Yurdu şehir merkezinde Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesine 5 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Çarşı, bankalar, restoran, kafe, AVM gibi öğrencilerin ihtiyaçlarını giderebileceği yerlere birkaç dakika yürüyüş mesafesindedir.

Yurt odalar 2 ve 4 kişilik olup her odada TV bulunmaktadır. Odalarda ayrıca ranza, çalışma masası, sıcak su, elbise dolabı gibi standart eşyalar mevcuttur. Her odada tuvalet & banyo vardır. Odalar dışında kantin ve dinlenme salonunda vakit geçirebileceğiniz alanlar vardır.

KASTAMONU ERKEK ÖĞRENCİ YURDU NE KADAR GÜVENLİ?
Öğrencilerimizin huzur ve güvenliği için 24 saat nöbetçi idareci ile güvenlik sağlanıyor. Bununla birlikte gece görevlisi yurt etrafında gece güvenliği sağlamaktadır. Ayrıca yurtta güvenlik kamerası vardır. Standartlara uygun olarak en son sistem yangın dolapları, alarm sistemleri ve ekipmanları ile donatılmış yurt binamız, alınan tüm yangın, güvenlik tedbirleri ile eksiksiz ve müdaheleye hazır durumdadır. Ayrıca binamızda yangın merdivenimiz bulunmaktadır.

HERHANGİ BİR DERNEK, VAKIF VEYA CEMAAT İLE BAĞLANTINIZ VAR MI?
Milli Eğitim Bakanlığından izinli ve ruhsatlı faaliyet göstermekteyiz. Herhangi bir dernek, vakıf, düşünce veya buna benzer bir örgüte bağlı ve bağımlı değiliz.

YURTTA ÇAMAŞIR HİZMETLERİ İÇİN AYRI BİR ÜCRET ALINIYOR MU?
Çamaşır makineleri ve kurutma makineleri ücretsiz olarak kullanılmaktadır.

YURT BİNASININ ISINMA SİSTEMLERİ İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTİYORUM?
Yurt binası merkezi doğalgaz ısınma sistemi ile ısıtılmaktadır.

FİYATLARINIZ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİZ?
Oda kontenjanlarına göre fiyatlandırma yapıldığı için fiyat bilgisi için bize ulaşmanız daha uygun olacaktır.0366 214 94 17 nolu telefondan yurt yetkilisine ulaşarak güncel oda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

ODA ARKADAŞIMI NASIL SEÇEBİLİRİM?
Birlikte kalmak istediğiniz arkadaşınız veya arkadaşlarınızla aynı odaya dönem başında kayıt yaptırabilirsiniz.

Yorum alanı