Anasayfa > Karabük > Erkek Öğrenci Yurtları > Karabük Özel Çebioğlu Kız Yurdu

Karabük Özel Çebioğlu Kız Yurdu

Karabük Özel Çebioğlu Kız Yurdu

Çebioğlu Kız Yurdu Karabük’te Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak özel yurt statüsünde hizmet vermektedir. 7 yıldızlı otel konforunda, Çebioğlu Grup güvencesiyle inşa edilen yurdun kapasitesi 650’dir.

Çebioğlu Karabük Kız Öğrenci Yurdu, Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü’ne 500 metre mesafededir. 5 dakika yürüyerek kampüse ulaşabilirsiniz. Karabük – Safranbolu anayol güzergahında bulunan yurdun şehir içinde her yere ulaşım kolaylığı bulunmaktadır. Sayfanın üst kısmında bulunan harita üzerinden yurt ile şehir merkezi ve üniversite arasındaki uzaklığı görebilirsiniz.

ODALAR

Öğrencilerin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan odalar 1 ve 3 kişiliktir.

  • Tüm odalarda banyo ve tuvalet
  • Tüm odalarda buzdolabı, TV, telefon
  • Kalorifer + sıcak su
  • 7 / 24 Fiber altyapılı kablosuz internet
  • Baza, kitaplık, gardrop, çalışma masası

YURT İMKANLARI

Yurtta kalan öğrenciler kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, tuz odası, fitness salonu, etüt salonu, mescid ve revirden ücretsiz olarak faydalanmaktadır. Çamaşırhane ve kuaför hizmetimizden öğrenciler istedikleri zaman faydalanabilir. Ücrete dahil olarak 7 çeşit kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeği yurt aşçıları tarafından hijyenik koşullarda hazırlanarak öğrencilerime sunulmaktadır. Yurdun giriş-çıkış ve öğrenci güvenliği için 24 saat kamera ile izlenmektedir. Yurtta profesyonel güvenlik personelleri haftanın her günü 24 saat boyunca güvenliği sağlamaktadır. 7 Bina giriş-çıkış kontrolümüz ise parmak izi ile sağlanmaktadır. Fiber optik altyapıyla kurulan internet alt yapısı sayesinde öğrenciler diledikleri an yüksek hızlı kablosuz internet hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirler.

YURT TANITIM VİDEOSU

5 Yorum

Yorum alanı