Anasayfa > Karabük > Kız Öğrenci Yurtları > Karabük İlke Kız Yurdu

Karabük İlke Kız Yurdu

Karabük İlke Kız Yurdu

Yüksek öğrenimi için Karabük Üniversitesini tercih eden kız öğrenciler için yurt tanıtımlarına devam ediyoruz. Yurt.unibilgi.net sayfasında paylaşılan telefon numaralarını kullanarak, Karabük kız yurdu fiyatları konusunda bilgi alabileceğinizi ifade ettikten sonra detayları açıklamaya başlayalım.

Konum ve Ulaşım

İlke Kız Yurdu, üniversitenin karşı tarafında, 100. Yıl Mahallesi olarak adlandırılan bölgede yer alıyor. Okulun giriş kapısına yürüme mesafesinde olduğu için kış aylarında bile çok fazla zorlanmadan derslere yetişmek mümkün. Ayrıca bu sayede toplu taşıma için ekstra bir bütçe ayırmaktan da kurtulduğunuz bir gerçek.

Yurt Özellikleri

  • Odalar: Öğrenciler yurtta 1,2,3,4 ve 6 kişilik olarak hazırlanmış odalardan birini tercih edebiliyor. Her odanın kendine ait banyosu ve tuvaleti olduğu gibi mini buzdolabı, eşya dolabı ve portatif çalışma masası gibi demirbaşları var.
  • Yemek: Yurt ücretine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil ve yemekler İşletmenin yemekhanesinde hazırlanıp sunuluyor.
  • Güvenlik: Öğrencilerin huzurlu bir şekilde barınma ihtiyacını giderebilecekleri şekilde tasarlanan binada güvenlik kamerası sisteminin yanı sıra özel güvenlik personelleri de bulunuyor.
  • Temizlik: Yurt bünyesinde çalışan tam zamanlı temizlik personelleri var ve her yeri günlük olarak temizleniyor. Odalarda da belirli aralıklarla çarşaf değiştiriliyor. Kişisel ihtiyaçlar için çamaşır ve kurutma makinesi imkanı da sunuluyor.

Sosyal Olanakları

Yurtta kalan öğrencilerin her alanda kullanabildikleri kablosuz internet ağı var. Ders çalışmak isteyenler ister odalarında ister etüt salonlarında vakit geçirebiliyor. Çay, kahve içmek isterseniz her katta bulunan sıcak su sebillerinden faydalanabiliyorsunuz.

Odaların kapasitesine göre Karabük kız yurdu fiyatları da farklılık arz ediyor. Fiyat ve diğer konularla ilgili aklınıza takılan her türlü konu için sayfamızdaki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Yorum alanı

Karabük İlke Kız Yurdu
Karabük İlke Kız Yurdu
Portfolyo
Karabük İlke Kız Yurdu
Karabük İlke Kız Yurdu
Portfolyo
Karabük İlke Kız Yurdu
Karabük İlke Kız Yurdu
Portfolyo
Karabük İlke Kız Yurdu
Karabük İlke Kız Yurdu
Portfolyo
İletim Bilgileri:
Karabük
Telefon: 0370 433 88 88
Fax: 0535 646 82 88
E-mail:
Website: www.ilkekizyurdu.com/
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.