Anasayfa > Karabük > Kız Öğrenci Yurtları > Karabük Dilek Kız Yurdu

Karabük Dilek Kız Yurdu

Karabük Dilek Kız Yurdu

Her ilden onlarca yurt alternatifini sizlerle buluşturan yurt.unibilgi.net sayfası olarak Dilek Kız Yurdu hakkında bilgi vereceğiz. Milli Eğitim Bakanlığının denetimine tabii olarak hizmet veren yurt, 150 kişilik kapasitesi ile kız öğrencilere hizmet veriyor. Yerel bir inşaat firmasının girişimi olan bu özel işletme, asansörlü ve dört katlı bir binada yer alıyor.

Konum ve Ulaşım

Karabük Üniversitesi’ne yaklaşık 50 metre mesafede olan yurdun en büyük artılarından biri ulaşım masrafını azaltıyor olması. Yürüyerek okula gidilebildiği için tasarruf etmek mümkün. Karabük kız yurdu fiyatları konusunda sayfamızdaki iletişim numaralarından bilgi alabileceğinizi de ekleyelim.

Yurt Özellikleri

  • Odalar: Yurtta 2,3 ve 4 öğrencinin kalabileceği odalar bulunuyor. Her odanın kendine ait banyo ve tuvaleti var. Ayrıca 24 saat kesintisiz sıcak su akıyor.
  • Yemek: Öğrenciler sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerini yurdun yemekhanesinde yiyebiliyor. Odalarda mini buzdolabı var ve isteyenler burada kendi malzemelerini saklama yoluna da gidebiliyorlar.
  • Güvenlik: Yurdun girişinde kartla girilebilen bir turnike sistemi bulunuyor. Ayrıca gece gündüz çalışan görevliler var.
  • Temizlik: Öğrencilerin odaları ve diğer alanlar günlük olarak görevliler tarafından temizleniyor. Çamaşır makinesi ve kurutma hizmeti de kalan öğrenciler için sunulan ortak hizmetler arasında.

Sosyal Olanakları

Yurttaki odalarda ders çalışmak ve kitap okumak için küçük masalar mevcut. Ancak etüt odasında daha ferah bir ortam yakalamak mümkün. Kişisel bilgisayarını götüren kişiler kablosuz internet olanağından yurdun her yerinde faydalanabilir. Bununla birlikte internet odalarından bilgisayar kullanmak isteyenler de yararlanabiliyor.

Dilek Kız Yurdu, eğlenceli vakit geçirmek isteyen öğrenciler için masa tenisinin de olduğu bir kafeterya tahsis etmiş durumda. Öğrenciler burada oturup sohbet edebiliyorlar.

Yorum alanı

Karabük Dilek Kız Yurdu
Karabük Dilek Kız Yurdu
Portfolyo
Karabük Dilek Kız Yurdu
Karabük Dilek Kız Yurdu
Portfolyo
Karabük Dilek Kız Yurdu
Karabük Dilek Kız Yurdu
Portfolyo
Karabük Dilek Kız Yurdu
Karabük Dilek Kız Yurdu
Portfolyo
İletim Bilgileri:
Karabük
Telefon: 0370 433 38 88
Fax: 0553 527 43 18
E-mail:
Website: www.dilekyurt.com/
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.