Anasayfa > İstanbul > Erkek Öğrenci Yurtları > Kağıthane Academia Öğrenci Yurdu

Kağıthane Academia Öğrenci Yurdu

Kağıthane Academia Öğrenci Yurdu

BEKLEDİĞİNİZDEN FAZLASINI SUNAN ACADEMİA ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

İstanbul’da öğrenci olmak birçok açıdan zordur fakat özellikle barınma en masraflı ve öğrenciler arasında en büyük problemdir. Öğrenciler için yurdun okula yakın olması, fiyatlarının uygun olması ve barınma kalitesinin yüksek olması önemlidir. İstanbul’da okuyan öğrenciler için bir diğer önemli problem ise konumdur. İki yakası olan bu büyük şehirde hem uygun hem konforlu hem de okuluna yakın bir yurt bulmak birçok öğrenci için oldukça zahmetlidir. İstanbul’da trafik de büyük bir problem olduğu için okula yakın bir yurt seçmek çok önemlidir. Bazen de öğrenciler standart barınma şartlarından fazlasını isteyebilir bunlar spor salonu, havuz, otopark, hobi odası, kuaför, teras ve yeşil alan gibi ekstra istekler de olabilir. Academia Erkek Öğrenci yurdu birçok öğrencinin taleplerini yüksek seviyede karşılayan bir kurumdur.

Academia Erkek Yurdu İstanbul’un Kâğıthane ilçesinde yer alır. Beykent Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi yerleşkelerinin yakınında yer alan Academia Erkek Yurdundan İstanbul’un her noktasına ulaşmak oldukça kolaydır. Academia Erkek Yurdu öğrencilerinin keyifli bir öğrencilik hayatı geçirmesini hedeflediği için her şeyi buna uygun hale getirmiştir. Öncellikle seçtikleri yerleşim alanıyla öğrencilerin hayatlarını oldukça kolaylaştırırlar.

Bunun yanında verdikleri birçok hizmet ile öğrencilerin çok rahat bir öğrenim hayatı geçmesini sağlar. Ücretsiz sabah kahvaltısı, ücretsiz yüksek hızlı internet, fitness-spor salonu, teras, hobi odası, 7/24 sıcak su hizmeti, kapalı otopark, yeşil alan, geniş balkon, full eşyalı odalar, ücretsiz ısınma hizmeti, kafeterya gibi avantajların yanında 7/24 çalışan resepsiyon, odalarda yer alan çamaşır ve kurutma makinesi, 24 saat güvenlik, ücretsiz temizlik, odalarda LCD TV ve ortak çalışma salonu gibi hizmetler de sunmaktadır. Siz öğrenciliğinizin tadını çıkarırken hayatınızı kolaylaştıran Academia Erkek Öğrenci Yurdunun uygun fiyat politikasıyla da birlikte ailenizin de memnun kalmasını sağlar. Ayrıca bütün odalarda yer alan havalandırma sistemiyle yaz-kış her mevsimde odanızda rahat etmenizi sağlar. Spor salonundaki son teknoloji ile istediğiniz zaman istediğiniz alanda çalışabilirsiniz.

Odanızda yer alan mutfaklarınız da her türlü ihtiyacınız düşünülerek tasarlanmıştır. Bunun yanında kahvaltının bedava hizmete dahil olması da sizin için kuşkusuz önemli bir artıdır. Banyolarınız da saç kurutma makinesi yer alır ve sıvı sabun ve şampuan da her zaman sizin için sağlanır. Odalarınızda yer alan hırsız alarmıyla da birlikte güvenliğiniz konusunda endişe etmenize gerek kalmaz.

Academia Erkek Öğrenci Yurdu öğrencilerin her türlü konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Temel ihtiyaçlarınızdan lüks ihtiyaçlarınıza kadar her türlü isteğinizi karşılayan Academia Erkek Öğrenci yurdu fiyatlarıyla da sizi ve ailenizi memnun eder.

Yorum alanı

Kağıthane Academia Öğrenci Yurdu
Kağıthane Academia Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Kağıthane Academia Öğrenci Yurdu
Kağıthane Academia Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Kağıthane Academia Öğrenci Yurdu
Kağıthane Academia Öğrenci Yurdu
Portfolyo
Kağıthane Academia Öğrenci Yurdu
Kağıthane Academia Öğrenci Yurdu
Portfolyo
İletim Bilgileri:
İstanbul
Telefon: 0212 295 45 10
Fax: 0535 401 70 70
E-mail:
Website: www.academiayurt.com/
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.