Anasayfa > İstanbul > Erkek Öğrenci Yurtları > Kadıköy Beyaz Marmara Erkek Öğrenci Yurdu

Kadıköy Beyaz Marmara Erkek Öğrenci Yurdu

Kadıköy Beyaz Marmara Erkek Öğrenci Yurdu

Uzun bir lise hayatı ve okul döneminden sonra sınava girdiniz ve sınav sonuçlarına göre İstanbul’da güzel bir yer kazanma fırsatı yakaladınız. İstanbul’da milyona yaklaşan onca öğrenciden biri oldunuz. Öncelikle sizi tebrik eder ve istanbul hayatı yaşamına alışmanızı en içten duygularımızla isteriz.

İstanbul ile ilgili bir kaç küçük hatırlatma yapmamızda faydanın olabileceğini düşünmekteyim. Bilhassa ülkemizde gerek teknoloji ve gerekse de eğitimin kalbinde yer aldıığınız unutmayın. Aynı zamanda kültürel farklılık ve çeşitlilik sizin bakış açınızı farklılaştıracaktır.

İstanbul Kadıköyde Bulunan Beyaz Marmara Erkek Öğrenci Yurdu; Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsüne (merkez kampüs) 1 km. mesafede, Haydarpaşa Kampüsüne 2 km. olan kampüs, Acıbadem Kampüsüne 1 km, Doğuş Üniversitesine yine 1 km, Okan Üniversitesine 500 mt, Tren istasyonuna 200 mt. ve toplu taşımanın bel kemiği olan Metrobüs Durağına 100 mt. mesafededir.

Etrafında ki çoğu üniversiteye yürüyüş mesafesinde bulunan Beyaz Marmara Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul gibi büyük bir şehrin diğer yerleşim bölgelerine de rahat ulaşım imkanına sahip olması ile avantajlıdır. Üniversite yurdu, Kadıköy ilçesinin sembollerinden olan Boğaya 5 dk. uzaklıkta, deniz kenti olan bu bölgede ki Kadıköy İskelesine ise 10 dk. Mesafede bir yerleşime sahiptir.

Yurt hizmetleri ise; Banyolarda mevcut olan 24 saat sınırsız sıcak su, çamaşır ve ütü imkanı, rahat ve sakin bir ortamda ders çalışmak için etüt odaları yanı sırasında, öğrenci güvenliği için parmak izli geçiş ve yoklama sistemi ve kafeterya ve mutfak hizmeti, spor salonu yurdun sunduğu diğer avantajlardandır.

Yorum alanı