Anasayfa > İzmir > Erkek Öğrenci Yurtları > İzmir İYTE Yaşam Merkezi

İzmir İYTE Yaşam Merkezi

İzmir İYTE Yaşam Merkezi

Uniyurt markası bünyesinde inşa edilen İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Yaşam Merkezi öğrencilere huzurlu, güvenli ve kaliteli barınma imkanı sağlamaktadır. Urla’da kız & erkek öğrencilere kampüs içerisinde yaşam merkezi olanağı sunulmaktadır. Yaşam merkezi yalnızca yurt odalarından ibaret değil. Spor salonu, etüd odası, kafe, ortak alanlar, bahçe, alışveriş merkezi, oyun salonu vb. alanlardan oluşan merkezde öğrenci ihtiyaçlarını karşılayabilecek her türlü detay düşünülmüştür.

İYTE Yaşam Merkezi, 2014 yılında kampüs içerisinde kurulmuştur. 5 konaklama bloğu ve 1 sosyal tesisten oluşmaktadır. 221 oda ve 600 öğrenci kapasiteli konaklama bölümü lisans ve lisansüstü kız & erkek öğrenciler için oluşturulan farklı bloklar bulunmaktadır. Oda ve sosyal tesis hakkında bilgi vermeden önce yurt binasının deprem yönetmeliğine uygun, güvenilir olduğunu bilmenizi isterim. Güvenlik görevlilerin 24 saat yurt iç ve dış güvenliğini sağlaması ve kamera kayıt sistemi de yurdu güvenli kılan bir diğer etmendir.

Yurt odaları 1, 2 ve 4 kişiliktir. Oda büyüklükleri 17m² – 27m² arasındadır. Yani öğrencilere oda içlerinde rahatça hareket edebilecekleri bir alan oluşturulmuştur. Odaların en büyük özelliği tuvalet ve banyoların oda içlerinde yer almasıdır. Bu sayede daha temiz bir ortamda dilediğiniz zaman tuvalet ve banyo ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Odalarda mini buzdolabı, mini mutfak, klima, televizyon, çalışma masası, koltuk, kitaplık, etajer, elbise dolabı ve ortopedik (baza/ranza) yatak kullanılmaktadır. Kesintisiz internet, yanmaz kapı, mantar pano, 24 saat sıcak su, yangın alarm sistemi de yurdun diğer özelliklerindendir.

Yurdun ortak alanı ise oyun salonu, yemek bölümü, alışveriş merkezi ve kırtasiyeden oluşmaktadır.
Oyun salonu bölümünde playstation, bilardo, monopoly, langırt, satranç, tavla; yemek bölümünde ise Restoran, pizza, kebap, kafe bulunmaktadır. Etüd odalarında ise Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinde okuyan öğrencilere özel çalışma masaları vardır.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü öğrenci yurtlarını inceledik. Yurdun web sitesinden her yıl güncellenen fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için de 0232 765 84 44 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

2 Yorum

Yorum alanı

İzmir İYTE Yaşam Merkezi
İzmir İYTE Yaşam Merkezi
Portfolyo
İzmir İYTE Yaşam Merkezi
İzmir İYTE Yaşam Merkezi
Portfolyo
İzmir İYTE Yaşam Merkezi
İzmir İYTE Yaşam Merkezi
Portfolyo
İzmir İYTE Yaşam Merkezi
İzmir İYTE Yaşam Merkezi
Portfolyo
İletim Bilgileri:
İzmir
Telefon: 0232 765 84 44
Fax:
E-mail:
Website: uni-yurt.com/
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.