Anasayfa > İstanbul > Kız Öğrenci Yurtları > İstanbul Melisa Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Melisa Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Melisa Kız Öğrenci Yurdu

Özel Melisa Kız Yurdu, Küçükçekmece’de tüm devlet ve vakıf üniversitesi öğrencilerine hitap eden konumuyla 2017-2018 yılında hizmete başlamıştır. Temelden yurt projesi olarak inşa edildiği için üniversitelilere bir yurttan öte yaşam kompleksi oluşturulmuştur. Öğrenciler bu yaşam alanı içinde odaları dışında vakit geçirebilirler.

SANAL TUR bağlantısını ziyaret ederek Melisa kız yurdunun tüm alanlarınıda 360° görüntüleyebilirsiniz. 0537 954 08 75 no’lu telefonu arayarak detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz.

ODALAR
Melisa Kız Öğrenci Yurdunda odalar 1, 2, 3 ve 4 kişiliktir. Odaların tamamında ortopedik yatak, baza, uydu bağlantılı LCD TV, kütüphaneli çalışma masası, yemek masası, buzdolabı, elbise dolabı, saç kurutma makinesi, internet, telefon, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi bulunmaktadır. Odaların en önemli artılarından biri de hilton banyo-tuvalete sahip olmasıdır. Aşağıdaki görsellerden yurt odalarıda bulunan eşyalara göz atabilirsiniz.

Yaşam Alanları
Yurt projesi olarak inşa edildiği için Melisa Kız Yurdunda öğrencilere yalnızca kalacak oda imkanı tanınmamıştır. Sosyalleşmek ve keyifli vakit geçirebilmek için yaşam kompleksinde bulunan alanlar: Modern kafe, spor salonu, saklı bahçe, Türk hamamı, sinema, kütüphane, etüd odası.

Güvenlik
Veliler için en önemli konuların başında çocuklarının güvenliği gelmektedir. Melisa Kız Yurdu güvenilir konumu, 24 saat kapalı kamera sistemi, elektronikli kart sistemi, depreme dayanıklı inşa edilmiş binası, yangın uyarı sistemi, odalarda acil yardım butonuyla maksimum güvenlik sağlamaktadır.

Yemek
Yurdun içinde bulunan kafede kahvaltı, öğle ve akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Ulaşım
Melisa Kız Yurdu, çevresindeki üniversitelere oldukça yakın konumda yer almaktadır. Metrobüse sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Yurt özellikleri
* Türk hamamı, spor salonu ve sinema yurt ücretine dahildir.
* Odalar haftanın iki günü temizlenmektedir.
* 15 günde bir nevresim takımı değişikliği yapılmaktadır.
* Yurt içinde revir hizmeti sunulmaktadır.
* Kütüphane ve etüd salonlarında sessiz bir ortamda ders çalışabilirsiniz.

Yurt ücretleri
Aşağıdaki fiyatlar 2017-2018 yılı içindir. Güncel yurt ücretleri için lütfen yurt yetkilisiyle iletişime geçin.

Yorum alanı