Anasayfa > İstanbul > Kız Öğrenci Yurtları > İstanbul Kız Öğrenci Apartı

İstanbul Kız Öğrenci Apartı

İstanbul Kız Öğrenci Apartı

İSTANBUL’DA EĞİTİM ALACAK KIZ ÖĞRENCİLER İÇİN İDEAL YUVA; İSTANBUL KIZ APARTLARI

AİLE SICAKLIĞI

Üniversite sınavına girip sınavı kazandıktan sonra istediğiniz üniversiteye yerleştiniz. Eğer eğitim almayı hayal ettiğiniz üniversite İstanbul ili sınırları içerisinde yer alıyorsa çok şanslısınız. Hem boğazın imkânlarından yararlanacak hem de Kadıköy’deki İstanbul Kız Apartları sayesinde evinizi aramayacaksınız. Çünkü burası sizin yeni eviniz olacak.

Yeni sıcak yuvanız olan bu İstanbul Kız Apartlarında, Kadıköy’deki yoğun genç nüfusun üyesi olacak ve üniversite döneminizi yalnızca okulla sınırlamayacaksınız. Özellikle Marmara Üniversitesine yakınlığı sayesinde İstanbul trafiği sizin için bir dert olmaktan çıkacak. Otobüs ve metrobüsün yoğunluğu sizin hayatınızda önemsiz bir detay olarak yer alacak.

GÜVEN

40 öğrenciyle sınırlandırılan apart  sayesinde butik bir havada, aile sıcaklığını hissedeceksiniz. Deprem yönetmeliğine tamamen uygun olan 5 katlı apartta sıcak ve soğuk sizi etkilemeyecek. Çünkü apartta yalıtım yapılmıştır. Apart, 24 saat güvenlik kameraları ile gözlenmekte ve oluşabilecek tüm güvenlik sorunlarına karşı önlem almış bulunmaktadır.

Apartta yaşayacak olan öğrencilerin herhangi bir sağlık sorunu karşısında ilk yardım ekipmanı ve ilk yardım odası bulunmaktadır. Bu sayede sağlık sorunlarınızı kısa sürede atlatmanıza ve üniversite yaşamınıza huzur içinde devam etmeniz sağlanacaktır.

İNTERNET İMKÂNI

Yaşadığımız çağa uygun bir şekilde öğrencilerin internet ihtiyacı hem bilgisayar salonunda bulunan  bilgisayarlarla hem de öğrencilerin kişisel bilgisayarlarına sağlanan internetle giderilecektir.

İstanbul’un gençlik ve kültür merkezi olan Kadıköy ilçesindeki İstanbul Kız Apartları; beslenme ihtiyacınız aşmak içinde çözümler sunmaktadır. Akşam yemeği ihtiyacınız aşmak için 5 katlı apartın her katında mutfak ve mutfak içerisinde de gerekli tüm ekipmanları bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler yemek ihtiyaçlarını diledikleri şekilde giderebilme imkânına sahip olacaklardır. Sabah kahvaltısı ise apart tarafından hafta içi her gün 4 çeşit olarak öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.

Apart periyodik dilimler halinde düzenli olarak temizlenmektedir. Kişisel odalar 2 günde 1, ortak kullanım alanları her gün temizlenerek size sağlıklı bir yaşam alanı sunulmaktadır.

İstanbul kız öğrenci apartı, size ailenizin sunduğu sıcak yuvayı sunacak ve üniversite hayatınız boyunca sağlıklı ve nezih bir yaşamı sizin için hazırlayacaktır.

Yorum alanı

İstanbul Kız Öğrenci Apartı
İstanbul Kız Öğrenci Apartı
Portfolyo
İstanbul Kız Öğrenci Apartı
İstanbul Kız Öğrenci Apartı
Portfolyo
İstanbul Kız Öğrenci Apartı
İstanbul Kız Öğrenci Apartı
Portfolyo
İstanbul Kız Öğrenci Apartı
İstanbul Kız Öğrenci Apartı
Portfolyo
İletim Bilgileri:
İstanbul
Telefon: 0216 349 14 21
Fax: 0554 612 16 74
E-mail:
Website: siteyi ziyaret et
Çalışma Saatleri:

Find Us On

Company haven't yet any product.