Anasayfa > Isparta > Kız Öğrenci Yurtları > Isparta Özel Altıntaş Kız Yurdu

Isparta Özel Altıntaş Kız Yurdu

Isparta Özel Altıntaş Kız Yurdu

Özel Altıntaş Kız Yurdu Isparta şehir merkezinde, üniversiteye kolay ulaşımın bulunduğu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmetlerini yürütmektedir. Sayfanın üst kısmında yer alan Google Street uygulamasıyla yurdun bulunduğu sokakta sanal gezintiye çıkabilirsiniz.

Yurt Özellikleri

Odalar: 1-2-3 kişilik kapasitelerdeki odalarla öğrenci ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilen odalarımızda her bir öğrencimiz için ayrı masa, dolap, komidin ve bazalık yataklar yer almaktadır.

Yemek: Altıntaş Kız Öğrenci Yurdu’nda  sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti verilmektedir.

Sıcak Su: 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmaktadır.

İnternet: Sınırsız internet ve wi-fi bağlantısı hizmeti aktiftir.

Güvenlik: Güvenlik kamera sistemleri ve parmak izi ile kayıtlı giriş sistemi yurdumuza entegre edilmiştir.

Misafir: Yurtta özel TV salonu ve misafirleri ağırlamak için lobi bulunmaktadır.

Etüt Odası: Wi-Fi ile kendi telefon ve bilgisayarlarından internete bağlanabilen öğrencilerimiz, dilerlerse ortak kullanım alanlarında yer alan açık bilgisayarları da kullanabilmektedir.

Kahvaltı: Yurtta zengin bir menüye sahip açık büfe kahvaltı ve sınırsız sıcak içecek hizmeti de kesintisiz verilmektedir.

Çamaşırhane ve Ütü: Her katta, kat görevlileri düzenli aralıklarla temizlik yapmaktadır. Ayrıca çamaşırhane ve ütü hizmeti de yer alıyor.

Sosyal Faaliyetler

Sene boyunca öğrencilerin isteklerine göre geziler düzenlenmektedir. Gezilerin yanı sıra düzenlenen sosyal faaliyetler ile öğrenciler boş vakitlerini düzenlenen bu aktivitelere katılarak stres atabilir. Yıl boyunca dönem başlarında yeni öğrenciler için tanışma etkinlikleri yapılmakta ve sınav dönemlerinde de moral ve motivasyon etkinlikleri yapılmaktadır. Yılbaşına ailelerinden uzakta giren öğrencilere adeta ikinci bir aile olduğunu hatırlatmak adına yıl başı partileri, Davraz kayak merkezine yönelik geziler, Gölcük Doğa Parkına yapılan Hıdrellez etkinlikleri ve sene sonunda veda partisi yurtta düzenlenen ana aktivitelerdir.

Kız Öğrenci Apartları

Altıntaş Kız Öğrenci Yurdu yukarıda belirtilen odaların yanı sıra apart hizmeti de vermektedir. 24 saat güvenlik görevlileri eşliğinde hizmet veren eşyalı apart dairelerinde günlük kurallar dışında kendi iç kurallarını istedikleri gibi düzenlemeyebilmektedir. Böylelikle ferah, ısı yalıtımlı odalarda ister tek ister arkadaşları ile birlikte özgürlüğün ve rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Altıntaş Kız Öğrenci Yurdu ile iletişime geçmek için 0246 218 21 18 numarasını arayabilir, en fazla 3 kişinin kalabildiği Altıntaş Kız Apartı ile iletişime geçmek içinse 0246 232 90 75 numarasını arayabilirsiniz.

Yorum alanı