Anasayfa > Isparta > Kız Öğrenci Yurtları > Isparta Güleş Seçkin Kız Yurdu

Isparta Güleş Seçkin Kız Yurdu

Isparta Güleş Seçkin Kız Yurdu

Güleş Seçkin Kız Yurdu
Güleş Seçkin Kız Yurdu,  1992 yılından beri hizmet vermektedir. Yurdun öğrenci kapasitesi 600’dür.

Oda Seçenekleri
Yurtta tek kişilik odaların yanı sıra 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalarda mevcuttur. Her oda da bir buzdolabı ve televizyon yer almaktadır. Ayrıca her oda da ihtiyaç anında kullanılabilecek dahili telefonda mevcuttur. Odalar ve katlar her gün düzenli olarak temizlenmektedir. 24 saat sıcak su hizmeti de sağlanmaktadır.

Yurt Özellikleri
* Yemekhane hizmeti günlük sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olmak üzere iki öğün olarak sağlanmaktadır. Sabah kahvaltıları açık büfe olup her gün farklı çeşitler çıkmaktadır.

* Akşam yemekleri ücretsiz olup her gün farklı yemekler sunulmaktadır. Ayrıca self servis yemekhane ile birlikte öğrencilerin dilediği gibi alışveriş yapabilecekleri kafeterya da gün boyu hizmet vermektedir.

* Her yurtta olduğu çamaşırhane hizmeti Güleş Seçkin Kız Yurdu’nda da mevcuttur. Birçok yurttan farklı olarak yurtta kuaför yer almaktadır.

* Ortak lavabo, WC ve duş yerine yurtta kişiler tuvalet ve banyolar mevcuttur. Her öğrencinin dilediği gibi kullanabileceği etüt odası ve internet bağlantısının kesintisiz sağlandığı bilgisayar odası öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır.

* Yurtta kartlı güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Yurdun çevresi ve banyo, wc, odalar dışında kalan yerler 24 saat güvenlik kamerası ile kayıt altına almaktadır.

* Yurt kapasitesine uygun sayıda güvenlik görevlisi mevcuttur. Hem örgün öğretim için hem de ikinci öğretim için okula servis hizmeti verilmektedir.

Yorum alanı