Anasayfa > Isparta > Erkek Öğrenci Yurtları > Isparta Deha Öğrenci Apartı

Isparta Deha Öğrenci Apartı

Isparta Deha Öğrenci Apartı

Deha Öğrenci Apartı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Lokasyon

Üniversite duraklarına, marketlere ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde olan Deha Öğrenci Yurdu, apart ve stüdyo daireler ile yüksek bir konfor sunmayı amaçlamaktadır. Deha Öğrenci Apartı merkezi bir konuma sahiptir. Isparta şehir merkezine ve birçok noktaya ulaşım oldukça kolaydır. Otogar, üniversite ve alışveriş merkezlerine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Stüdyo Daire ve Apartlar

Deha Öğrenci Yurdu’nda kiralayacağınız stüdyo daire ve apartlar ile ev ortamında sağlanan rahatlığı bulabilirsiniz. Kalabalık yurt ortamlarından farklı olarak tek kişi kalabileceğiniz stüdyo daireler ve apartlar sayesinde kendinize ait yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Temizlik ve güvenlik konusunda büyük bir hassasiyete sahip yurt, kiracılarına yemekhane hizmeti sunmaktadır.

Yurt Özellikleri

  • Hafta içi ve hafta sonu akşam yemeği ve kahvaltı servisi mevcuttur.
  • Sporsal aktiviteler için spor alanı ve dinlenme ihtiyacınız için oluşturulan dinlenme alanı mevcuttur.
  • Yurtta çamaşırhanenin yanı sıra ütü hizmeti de verilmektedir.
  • Yurtta 24 saat sınırsız internet erişimi sağlanmaktadır.
  • Öğrencilerin ders çalışabilmesi için oluşturulan yüksek kapasiteli bir kütüphanesi mevcuttur.
  • Merkezi ısıtma sistemiyle birlikte 24 saat kesintisiz sıcak su hizmeti verilmektedir.

Oda Seçenekleri

Apart ve stüdyo daireleri tercih edebileceğiniz gibi farklı kapasitelere sahip yurt odalarını da tercih edebilirsiniz. Apart ve stüdyo daireler, rahatlık ve konfor açısından öğrenciler adına en iyi tercihlerden birisi olabilir. Özellikle maddi durumu iyi olan kişiler için apart ve stüdyo daireler pratik ve işlevsel niteliklere sahiptir. Bu tarz yurtlar, hem kendi dünyanızı kurmanıza hem de dış dünyadan kopmamanıza yardımcı olacak tercihlerden birisidir.

Güller şehri Isparta’da hem temiz hem güvenli hem de konforlu bir yurt ortam arayan öğrenciler için iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Isparta şehir merkezine oldukça yakın bir konumda olan ve birçok noktaya yürüme mesafesinde bulunan Deha Öğrenci Apartı ile bir yurtta sağlanabilecek en iyi konforu yakalayabilirsiniz.

Yüksek kapasiteli kütüphanesi, dinlenme salonu, spor salonu, çok amaçlı salonu ve yemekhanesi ile üniversite eğitiminiz devam ederken ev ortamında sağlanan rahatlığı ve konforu bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve Deha Öğrenci Apart ile iletişime geçmek için 0545 609 88 37 numarasını arayabilirsiniz.

Yorum alanı