Anasayfa > Gümüşhane > Erkek Öğrenci Yurtları > Gümüşhane Özel Çimen Öğrenci Yurdu

Gümüşhane Özel Çimen Öğrenci Yurdu

Gümüşhane Özel Çimen Öğrenci Yurdu

Konum
Çimen Öğrenci Yurtları, 2014 yılında kurulan hem kız hem de erkek öğrencilere yurt hizmeti sağlayan bir kurumdur. Gümüşhane şehir merkezinde yer alan yurttan, şehrin diğer bölgelerine kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Toplu taşıma araçları ile üniversiteye 5 dakikada ulaşım sağlanmaktadır. Yurt iki ayrı bloktan oluşmaktadır. Bir blok kız öğrencilere ayrılmışken diğer blokta erkek öğrencilere ayrılmaktadır.

Yurt Özellikleri
Erkek ve kızlar için sağlanan yurt hizmeti kapsamı aynıdır.

  • Her öğrenci öğretim süresi boyunca sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini ücretsiz olarak yemekhaneden sağlayabilmektedir. Sabah kahvaltıları açık büfe olup her gün farklı çeşitler öğrencilere sunulmaktadır. Akşam yemeği her gün 4 çeşit yemekten oluşmaktadır.
  • Öğrenci kapasitesine göre tasarlanan dinlenme salonu ve çalışma salonu vardır. Öğrenciler günün her saati çalışma salonunda vakit geçirebilirler. Yurttaki odalar tek kişilik ve üç kişilik olmak üzere iki farklı standarda göre tasarlanmıştır.
  • Katlar ve odalar kat görevlileri tarafından her gün temizlenmektedir. Odalar doğalgaz sistemi ile ısıtılmakta olup banyo ve tuvaletlerde 24 saat sıcak suya erişim sağlanabilmektedir.
  • Çamaşırhane hizmetinde çamaşır yıkama ekipleri destek sağlamaktadır. Bu hizmetten öğrenciler 3 liralık ücret karşılığında faydalanabilmektedir.
  • Kablosuz interneti, öğrenciler yine günün her saatinde kesintisiz bir şekilde kullanabilmektedir. Yurdun çevresi ve toplu kullanılan bölümler 24 saat güvenlik kamerası ile kayıt altına alınmaktadır.
  • Ayrıca güvenlik görevlileri sayesinde yurdun çevresinde ve içerisinde güvenlik en üst düzeyde tutulmaktadır. Yurdun hizmetlerine dair detaylı bilgilere ve fiyat bilgisine bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum alanı