Anasayfa > Gümüşhane > Kız Öğrenci Yurtları > Gümüşhane Akademi Kız Öğrenci Apartı

Gümüşhane Akademi Kız Öğrenci Apartı

Gümüşhane Akademi Kız Öğrenci Apartı

Gümüşhane Akademi Apartı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Odalar

Gümüşhane Akademi Apart bünyesinde 1+1 ve 2+1 daireler ile her dairede 61 ekran LED TV, merkezi uydu sistemi, geniş bozdolabı, çamaşır makinesi, çalışma masası, ütü masası, gardrop, yemek masası, sandalye, kanepe, baza ya da ranza gibi hizmetler sunulmaktadır.

Yurt Özellikleri

Gümüşhane Akademi Apart bünyesinde kız öğrenciler için özel dizayn edilmiş 2 ila 4 kişi arasındaki odalarda modern baza ve ranzalar ile tüm dairelerde belirli standartlara sahip mobilyalar bulunmaktadır.

Ayrıca 24 saat sıcak/soğuk su, merkezi sistem doğalgazlı ısıtma,  sınırsız kablosuz internet, mutfak eşyaları gibi imkânlar da Gümüşhane Akademi Apart çatısı altındaki dairelerde sunulmaktadır.

Konum

Gümüşhane Akademi Apart, Bağlarbaşı Mahallesi’nde Kâzım Karabekir Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Şehir merkezine 3 kilometre uzaklıktadır. Gümüşhane Akademi Apart, üniversiteye yürüme mesafesindedir. Şehir merkezine giden otobüs ve dolmuş durakları apartın önünde bulunmaktadır. Bu sayede durağa yürüme mesafesi bulunmamakta ve durakla yurt arası mesafe öğrencilerin zamanını almamaktadır.

Yorum alanı