Anasayfa > Girne > Erkek Öğrenci Yurtları > Girne Mimis Place Öğrenci Yurdu

Girne Mimis Place Öğrenci Yurdu

Girne Mimis Place Öğrenci Yurdu

Mimis Place Öğrenci Yurdu 2007-2008 eğitim öğretim yılından itibaren Girne’de kız ve erkek öğrencilere barınma hizmeti vermektedir. Şehirdeki Girne Üniversitesi, Girne Amerikan Üniversitesi, Kıbrıs İlim Üniversitesi, Uluslararası Final Üniversitesinin bulunması özel yurt sektörünü de geliştirmiştir.

Artan talep üzerine 2011 ve 2017 yılında iki yurt binası daha eklenmiştir. Yurt detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mimi Öğrenci Yurdu

73 odadan oluşan yurdun her odasında banyo-tuvalet, elbise dolabı ve öğrencilerin kahvaltılık hazırlayabilecekleri mutfak bölümü mevcuttur. Odalarda LED TV, iki kapılı buzdolabı, çalışma masası, yemek masası, sandalye ve internet hizmeti mevcuttur. Ayrıca yemek pişirmek için her katta ortak mutfak mevcuttur.

Mimis Place Ögrenci Yurdu

2007-2008 ögretim yılında hizmet vermeye başlamıştır. Mimis Place toplam 1200 m² ‘lik bir alanda 780 m² kapalı (bina kompleksi ) inşa edilmiştir. Odalarda 2 kişi rahatlıkla konaklayabilmektedir. Odalarda buzdolabı, mikrodalga fırın, 82 ekran LCD TV ve uydu kanalları, klima, yatak odalarında; yatak, komodin, çalışma masası, elbise dolabı mevcuttur. 11 araçlık otoparkı ve açık hava spor sahası gibi özel ayrıcalıklar Mimis Place sakinlerinin kullanımına sunulmuştur.

Girne’nin merkezinde yeşil bir alanda ulaşım sorunu olmayan bir bölgededir. Girne çarşısına ve alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Mimis Place odalarında konaklama okul dönemi boyunca 8 ay kontratlıdır. Yaz döneminde tatil amaçlı konaklamaya açılmaktadır.

Salim Eminağa Apartmanı

80m²’lik 2+1 Balkonlu Dağ ve Deniz manzaralı 8 daireden oluşmaktadır. Şehir merkezine, Girne Turizm limanına ve alışveriş merkezine 10 dakikalık yürüme mesafededir. Dairelerimizde en çok 2 kişi rahatlıkla konaklayabilmektedir. Dairelerde 2 kişi rahatlıkla konaklayabilmektedir. Dairelerde ocak, fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, 82 ekran LCD TV ve uydu kanalları, klima, çekyat oturma grubu, yatak odalarında; yatak, komodin, çalışma masası, gömme dolap mevcuttur.

Ayrıca her daireye özel 7/24 kablosuz internet paketleri kullanılabilmektedir. Salim Eminağa dairelerinde konaklama 1 yıl kontratlıdır.

Girne Mimis Place Öğrenci Yurdu Fiyatları

Girne Mimis Place Yurdu Fotoğrafları

2 Yorum

  • Umut Kocabalı - 16 Temmuz 2020 at 13:44 - Cevapla

    On numara yurt hiç düşünmeyin yurt aramayın direk olarak buraya gelin. Güleryüzlü olmaları ve adanın en uygun ve konforlu yurdu olmasıyla cok memnun kaldım. Teşekkürler Mimi Yurdu

    • ravzanur - 28 Ağustos 2020 at 15:03 - Cevapla

      peki okula cok uzak mi ? girne amerikana

Yorum alanı