Anasayfa > Gazimağusa > Erkek Öğrenci Yurtları > Gazimağusa Alfam Öğrenci Yurdu

Gazimağusa Alfam Öğrenci Yurdu

Gazimağusa Alfam Öğrenci Yurdu

Doğu Akadeniz Üniversitesi ana kampüs içerisinde ders binalarına yakın konumda yer alan 20 yıllık tecrübeye sahip Alfam Öğrenci Yurtları, farklı özelliklerde farklı seviyelerdeki bütçelere uygun olarak farklı seçenekler sunmaktadır.

Gazimağusa ile bütünleşmiş olan Akdeniz Üniversitesi öğrenci yurtları arasında öne çıkan bir yurttur ve 35 dönümlük bir alan üzerinde bulunmaktadır. 800 metrekare genişliğindeki spor salonundan restoran, market ve kafelere kadar ihtiyaç duyulan bir çok önemli yer yurt çatısı altında bulunuyor. Böylelikle zaman kaybı yaşamadan gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Yurt Özellikleri

 • Kapalı devre kamera sistemi bulunan yurt, 24 saat görev başında olan güvenlik görevlileri ile korunmaktadır.
 • Yurtta haftada 2 kez oda temizliği yapılmaktadır.
 • Günlük düzenli olarak ortak alan temizliği yapılmaktadır.
 • Periyodik olarak çarşaflar değiştirilmektedir.
 • 12 farklı oda türü seçeneği bulunmaktadır.
 • Öğrencilerden depozito alınmamaktadır.
 • Yurt içerisinde spor salonu yer alır.
 • Yurt yerleşkesinde Simit Sarayı, kafe, restoran ve kırtasiye bulunur.
 • Elektrik kesilmelerine önlem olarak 1000 KWA’lık ve 250KWA’lık jeneratör vardır.

Oda Özellikleri

Birbirinden farklı toplamda on iki farklı oda çeşitleri ve seçenekleri ile her odada balkon yer alır. Ayrıca mutfak içerisinde ocak, aspiratör, su ısıtıcı, mikrodalga fırın bulunur. Her odada Full HD LED TV bulunur. 12 farklı oda türünün hepsinde odalarda dolaplar yer alır. Banyo ve tuvalet bulunur. Kişiye özel çalışma masaları vardır.

 • A Blokta bulunan odalarda; Küçük Mutfak, Klima Duş-Tuvalet, Buzdolabı, Merkezi Uydu Sistemi ve Led TV, Çalışma Masası ve Sandalye, Gardrop yer alır.
 • B Blokta bulunan odalarda 36 adet Tek Kişilik ve 36 adet Çift Kişilik odalar bulunur. Odalarda mutfak, klima, buzdolabı, TV, uydu, duş/wc ve her katta ocaklı mutfaklar yer alır.
 • C Blokta yer alan odalarda 82 Tek kişilik & 82 Çift kişilik oda seçeneği ile birlikte 4 adet suit oda seçeneği mevcuttur. Çift kişilik odalarda mutfaklar, tüm odalarda klima, buzdolabı, TV, uydu, duş ve tuvalet bulunur. Ortak kullanım olan mutfaklar tüm katlarda yer alır.

Stüdyo Ev Seçenekleri: 12 adet stüdyo tarzında müstakil girişli ev vardır. Her evde 15 metrekare veranda, oturma/çalışma odası, Amerikan tipi mutfak yer alır. Ayrıca banyo-tuvalet ile asma katta iki yatak ve iki gardrop bulunur. Her evde oturma grubu, klima, 42″ Plazma TV ve uydu yer alır.

Sosyal Tesisler

Yurt bünyesinde büyük spor salonu ile birlikte, basketbol sahası, internet kafe, market, telefon tamir ve alım-satım merkezi, simit sarayı, kafe, restoran da bulunur.

Yurt Fiyatları

Alfam Öğrenci Yurtları fiyatları 12 farklı oda seçeneğine göre değişmekle beraber, iki kişilik odalarda 2000 dolar ile 3800 dolar arasında değişmekle beraber, tek kişilik odalarda 3300-6500 dolar arasında değişkenlik göstermektedir. Ücretler, oda büyüklüğü, bina yaşı ve oda içeriğine göre değişir. Detaylı bilgi edinmek için günün her saatinde telefon numaralarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Yurt Fotoğrafları

Yorum alanı