Anasayfa > İstanbul > Erkek Öğrenci Yurtları > Fatih Özel Kapalı Çarşı Erkek Öğrenci Yurdu

Fatih Özel Kapalı Çarşı Erkek Öğrenci Yurdu

Fatih Özel Kapalı Çarşı Erkek Öğrenci Yurdu

Her yıl yeni eğitim ve öğretim döneminin başlaması ile birlikte YKS’de başarılı olup herhangi bir üniversiteye yerleşen gençler gittikleri şehirlerde çeşitli sorunlarla karşılaşmaktadır. Bunların başlarında arasında barınma sorunu gelmektedir. Her genç huzur içinde zamanını geçireceği bir barınma ortamı aramaktadır. Bu sorun genelde şehirlerde yurtlar sayesinde giderilmektedir. Her öğrenci gittiği şehirde öncelikli olarak yurtların imkanlarını araştırmakta ve sonrasında farklı tercihlere yönelmektedir. Barınma sorununun yanında bir de İstanbul gibi bir şehirde okuyan gençler için ulaşım ve hayat şartlarının zorluğu da eklenince yurtlar bir öğrenci için olmazsa olmaz barınma ihtiyacı olmakta.

Ancak öğrenci yurtlarında gençlerin beklentilerini karşılayacak ve onlara rahat bir ev ortamı sağlayacak imkanların olmasını istemek kaçınılmazdır.

Yeme içme ve kahvaltı imkanı, ısınma ve sıcak su imkanı bir öğrenci için son deece önemlidir.

TV ve İnternet imkanı hızlı ve sürekli bir internet zamanının büyük çoğunluğunu internet başında geçiren gençler için çok önemlidir. Yurda giriş çıkış saatleri, giren ve çıkan insanların kontrolü ve odalarda kalacağınız arkadaşlarınızın yapısı da bir yurt öğrencisi için önem arz etmektedir.

Öğrencilerin elbiselerini yıkamaları için çamaşırhane hizmetleri önemlidir. Rahatça ders çalışmak için huzurlu ve sessiz bir etüt odası özellikle final zamanlarında aranan bir özelliktir. Yurdun, üniversitelere olan yakınlığı zaman ve yol ücreti açısından çok kıymetlidir. Bu imkanları sağlayan öğrenci yurtlarını internetten araştırabilir, bu imkanları sağlayan yurtların ücretleri sizin bütçenize uygunsa rahatlıkla bu yurtlara kolayca yerleşebilirsiniz.

KAPALIÇARŞI Erkek Öğrenci yurdu sizlere tüm bu imkanları sunan İstanbul BAYAZIT’ta kurulmuş bir erkek öğrenci yurdudur. KAPALIÇARŞI Erkek Öğrenci Yurdu özellikle İstanbul Üniversitesi ve Cerrahpaşa Kampüsüne yakınlığıyla dikkat çekiyor. Merkezi konumuyla da dikkat çeken yurt Sultanahmet Meydanı’nın da yakınında olması ile sizlere sosyal yaşantınızda keyifli zaman geçirmenize olanak sağlıyor. Huzur dolu bir çalışma ve barınma ortamı sunan yurdumuz gerekli koşulların oluşturulması konusunda titizlikle çalışmaktadır. Yukarıda saydığımız tüm özellikleri bünyesinde barındıran yurdumuzda sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Yorum alanı