Anasayfa > Eskişehir > Kız Öğrenci Yurtları > Eskişehir The Best Kız Apart

Eskişehir The Best Kız Apart

Eskişehir The Best Kız Apart

Ultra her şey dahil 280 TL’den başlayan fiyatlarla Eskişehir’de kız öğrencilere hizmet sunan The Best Kız Apart öğrenci odaklı hizmet anlayışı ve lux ortamıyla fark yaratmıştır.

Öğrencilere sunulan 1000 MBit hızda internet ile dilediğiniz film ve diziyi HD kalitede sorunsuzca izleyebilirsiniz. Anadolu Üniversitesine 150 metre mesafede bulunan The Best Kız Öğrenci Apart, Osmangazi Üniversitesi kampüsüne de tramvay ve otobüs ile ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Odalarda televizyon, radyo (kulaklıklı), dahili telefon, bazalı ortopedik yatak, çalışma masası bulunmaktadır.
Mutfakta ise buzdolabı, yemek yaparken izleyebileceğiniz mini televizyon, dilediğiniz zaman yemek yapabileceğiniz set üstü ocak ve mutfak dolabı bulunmaktadır.

Apartın en önemli özelliği güvenliktir. Giriş ve çıkışlar kartlı sistemli olduğu için apartta kalanlar haricindeki kişiler aparta giriş yapamaz. Bunun yanında apartın dış cephesinde bulunan kameralar ve gündüz sekreter, gece güvenlik danışmanı sayesinde The Best Kız Apart’ta öğrenci güvenliği maksimumdur.

Apartta kalan bir öğrencinin yorumu: “3 yıldan beri apartınızda kalıyorum.Apartınızdan çok memnunum.Bu sene okulum bitti.Ayrlacağım için çok üzülüyorum.Bütün çalışanlara tek tek teşekkür ederim.Bilhassa Apartımızın müdiresi bu 3 yıl içinde bana yeri geldi ablalık yeri geldi annelik yaptı. Sonsuz teşekkürler.”

Yorum alanı